Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У США вже підготували відповідь Німеччині
Канцлер Німеччини Олаф Шольц під час переговорів з президентом США Джо Байденом висунув умову для постачання німецьких танків. За словами Шольца, Україна отримає німецькі Leopard 2 лише в тому випадку, якщо й Вашингтон ухвалить рішення про постачання своїх американських танків Abrams.
Про це пише видання Süddeutsche Zeitung.
Розмова відбувалася телефоном. Деталей дискусії двох лідерів не оприлюднили. Однак, за даними журналістів, скоріш за все Байдена маніпуляції Шольца не зачепили. Свою офіційну відповідь в питанні передачі Abrams українцям США надало під час брифінгу у Вашингтоні. На якому заступник міністра оборони США Колін Каль заявив, що поки зарано говорити про поставок цих типів танків українським військам.
"Танк Abrams – це дуже складна техніка. Він дорогий. На ньому важко тренуватися. Він має реактивний двигун", – пояснив Каль.
Після того, як Україна заявила про потребу в танках до урядовців з Німеччини виникло багато питань. А все через те, що танки Leopard – виробляють німці, й тому саме їм вирішувати чи давати згоду на реекспорт, чи ні. Натомість Німеччина "потребує часу", оскільки "занепокоєна небезпекою ескалації конфлікту".
Минулого тижня про свою готовність передати Україні роту танків оголосила Польща. Про наміри поділитися частиною своїх Leopard заявили й Фінляндія та Велика Британія. Однак, як пише Bloomberg рішення щодо цього питання федеральний уряд Німеччини готовий ухвалити лише наприкінці цього тижня.
Зазначимо, нині в Європі зберігаються більше 2-х тисяч одиниць танків типу Leopard. Вони перебувають на озброєнні в 13 країн ЄС.
Нагадаємо, раніше ми писали прогнози Подоляка, який розповів, коли Україна отримає танки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.