Україна не скористалась подарунком від Албанії: результати Ліги націй 14 жовтня

Збірна України у важкому матчі з чехами змогла вирвати нічию, але лишилась на останньому місці в групі

Іван Калюжний Ліга націй
Іван Калюжний вийшов на заміну і знову зіграв надійно. Фото: Gettyimages.com

В четвертому турі Ліги націй збірна України зіграла внічию з Чехією (1:1). В іншому матчі групи В1 Албанія обіграла Грузію (0:1) і якби наша команда виборола б три очки 14 жовтня, у всіх команд було би по 6 балів. Але на жаль, так не сталося. Україна лишилась на останньому місці в групі з 4 очками.

Тренування збірної в Польщі

Гра відзеркалила перший матч

Поєдинок пройшов майже за тим сценарієм, як і перша наша гра в Празі. Чехи відразу ввімкнули високий пресинг і команда Реброва більшу частину першого тайму тільки відбивалася. Цей пресинг був ефективним, "синьо-жовті" рідко володіли м'ячем.

Але ближче до голу на початку матча все ж таки була наша команда. Мудрик на 5 хвилині здійснив фірмовий турборейд по лівому флангу і виконав точну передачу в центр штрафної. Шапаренко знаходився біля воріт сам, ніхто йому не заважав, але удар у Миколи вийшов значно вище воріт.

Розплата прийшла на 18 хвилині. Після кутового Конопля виніс м'яч прямо на ногу Черва, який зльоту прошив Трубіна в ближній кут. Але провини нашого голкіпера в цьому не було. Варто додати, що голкіпер Бенфіки зробив шість сейвів. Трубін став кращим гравцем матчу. Відразу два авторитетних портали Sofascore (7,7) и WhoScored (7,2) виставили йому найвищі оцінки.

Україна не скористалась подарунком від Албанії: результати Ліги націй 14 жовтня ЧЕРНЕТКА 1

Артем Довбик зрівнює рахунок з точки. Фото: Gettyimages.com

В другому таймі наша команда вирівняла гру. На 51 хвилині Конопля змусив захисника Чехії Крейчі зіграти рукою в штрафному майданчику. І Артем Довбик впевнено реалізував пенальті. Отже, 1:1 і Україна випустила з рук можливість урівняти шанси в групі В1, бо Албанія на виїзді переграла Грузію. Все буде вирішуватися у двох останніх матчах. На Україну чекають два виізди - 16 листопада до Грузії та 19 листопада до Албанії.

Турнірна таблиця група В1 станом на 15 жовтня

Україна втратила півзахисника Полісся

На жаль, без травм для України знову не обійшлося. В епізоді з пропущеним голом Олексій Гуцуляк невдало зіткнувся на другому поверсі з Томашем Соучеком і рухнув на газон. Гравця Полісся терміново винесли з поля на ношах та доправили до лікарні. Після гри Сергій Ребров розповів про травму нашого футболіста.

"На жаль у Олексія дуже сильний струс мозку. Він зараз у госпіталі, ситуація досить складна. Бажаємо всі йому одужання, але зараз не все так просто. Що стосується ігрової ситуації, то там важко говорити про порушення правил", - заявив Ребров.

Всі матчі важкого дня ЛН

З інших результатів 14 жовтня відзначимо нервову перемогу Франції над бельгійцями. Мбаппе знову не було на поле, мабуть зависав в черговому нічному клубі. Італія впевнено розібралась з Ізраїлем. А Бундестім мінімально обіграв сусідів з Нідерландів.

Естонія - Швеція 0:3

Раніше Інформатор повідомляв, що тренер та гравці збірної Грузії прокоментували поразку від України. Грузини провалили старт поєдинку. Також на заваді кавказцям став поганий стан поля у Познані.

Також ми розповідали, що вболівальники обрали Михайла Мудрика гравцем матчу Україна – Грузія. Наш півзахисник створив чимало проблем обороні суперника. І став автором єдиного голу у грі.