Україна імпортує електроенергію з чотирьох країн 26 січня, є суттєві пошкодження в мережах обленерго двох областей - подробиці від Укренерго

Читать на русском

Імпорт електроенергії здійснюється впродовж всієї доби, за виключенням нічних годин

Читать на русском
Укренерго
Станом на 26 січня в Україні знеструмленими залишаються 358 населених пунктів

Імпорт електроенергії здійснюється впродовж всієї доби, за виключенням нічних годин

В Україні станом на 26 січня без світла залишається 358 населених пунктів. Через обстріли є значні пошкодження в мережах обленерго в Харківській та Сумській областях. Імпорт електроенергії здійснюється впродовж майже всієї доби з чотирьох країн.

Про це повідомили в Укренерго. Виникнення дефіциту в енергосистемі не прогнозується. Електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, вистачає для забезпечення енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів. Протягом доби на теплових електростанціях в аварійний та поточний ремонти вивели два блоки.

Імпорт електроенергії здійснюється впродовж всієї доби, за виключенням нічних годин, зі Словаччини, Польщі, Румунії та Молдови. Загальний обсяг 4 772 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 872 МВт. З 1 грудня технічна можливість імпорту електроенергії з Європи до України та Молдови складає 1 700 МВт. Експорт відсутній.

Ситуація зі світлом в Україні станом на 26 січня 

Пропускна здатність високовольтних мереж "Укренерго" достатня для покриття наявного попиту. В Харківській області через пошкодження обладнання обленерго під час обстрілів вчора ввечері та вночі знеструмлено один з об’єктів "Укренерго" та декілька об’єктів обленерго. Без енергопостачання понад 16 500 споживачів. Тривають аварійно-відновлювальні роботи.

В Сумській області під час двох масованих артобстрілів прикордонних районів знеструмлювались понад 40 тисяч споживачів, є пошкодження обладнання обленерго. На ранок всі споживачі заживлені по резервних схемах живлення. Загалом в результаті бойових дій та з інших причин без світла залишається 358 населених пунктів. Через негоду знеструмлено 1 населений пункт в Чернігівській області. З технічних причин є відключення в Київській, Полтавській, Сумській.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.