"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Якби я кожного разу отримувала 100 гривень, коли чула фразу про колір свого волосся: “А це не занадто? Це вже трішечки крейзі”, — я була б уже мільйонером», — жартує Світлана Тарабарова.
Денис Шмигаль зазначив, що українці повинні мати можливість вільно пересуватися Європою
Україна і Європейський союз досягли угоди щодо сертифікатів вакцинації від COVID-19. Сторони прийшли до взаємного визнання COVID-паспортів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву прем'єр-міністра Дениса Шмигаля у Facebook .
«Нещодавно ЄС оголосив про запровадження до кінця червня цифрових сертифікатів, які будуть містити дані про вакцинацію, тести на COVID-19 і набутий імунітет після хвороби. Ще на початку розробки цієї ініціативи дав доручення міністрам спільно з Єврокомісією розробити відповідний сертифікат на Україні», - заявив політик.
При цьому він вказав, що віце-прем'єр Ольга Стефанишина під час візиту до Брюсселю домовилася про взаємне визнання COVID-паспортів.
«Українці повинні отримати можливість вільно пересуватися Євросоюзом, тому розраховую на результативну роботу міністрів в цьому питанні», - підкреслив Шмигаль.
Нагадаємо, якийсь час поспіль у ЄС не могли узгодити систему впровадження COVID-паспортів. Україна готова прийняти стандарти ЄС в цьому питанні і готова до цього технічно .
Раніше Інформатор повідомляв, що система COVID-паспортів запрацює в ЄС вже у червні. 20 травня Європейська комісія повідомила про угоду,досягнуту Європейським парламентом і Радою щодо паспортів COVID-вакцинації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .