Дмитро Литвин, радник президента з питань комунікацій
"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Радник Зеленського розповів, яким буде перший пункт внутрішнього плану перемоги
Курс валют на сьогодні
Дізнайтесь актуальну інформацію станом на
02.11.2024
Зеленський запровадив для українців нову Вовину тисячу
Як ви оцінюєте цю ініціативу?
голосів
Ціни на пальне у мережевих АЗС України
Оновлено станом на 01.11.2024
А95+
А95
ДП
ГАЗ
57.29
56.59
54.09
35.79
60.99
58.99
55.99
35.99
59.99
57.99
54.99
35.98
-
53.74
49.31
33.5
59.99
57.99
54.99
35.99
56.99
54.99
51.99
34.14
Це лохотрон, а не евакуація!
Репортаж Інформатора з Сумщини, де через обстріли примусово евакуюють мешканців
Замість рідного дому - нестерпні умови, одноразове харчування та відсутність виплат
Таро гороскоп на листопад
Прогноз для всіх знаків Зодіаку по картах на найближчий місяць
У листопаді 2024 року Плутон увійде до знаку Водолія, де пробуде наступні 20 років. Астрологи припускають, що це призведе до технологічних проривів, а також глобальних змін у світовій політиці.
Що слухає Україна
10 найпопулярніших пісень за даними Apple Music
1
Не лякай
OSTY, Klavdia Petrivna
2
Як ніколи
Okean Elzy
3
Особистий рай
Геля Зозуля, Adam
4
Обиратиму себе
MELOVIN
5
Bad Dreams
Teddy Swims
6
А що?
MONATIK
7
The Door
Teddy Swims
8
Барабан
Артем Пивоваров, Klavdia Petrivna
9
Аромат
KDK: Kavabanga, Depo, Kolibri
10
Ендорфін
YAKTAK
Секта Богородиці
Небезпечне угрупування в Києві, до якого заманюють простачків
Киянка, на ім'я Ганна Фесун назвала себе Богородицею, а фанатів навертає через проповіді у Facebook та пропонує підтримувати їхніх коханих-бійців за фінансову допомогу: у чому секрет феномену та як з ним бути суспільству
Чи варто Україні знижувати вік призову до армії?
Захід тисне на Київ, аби мінімальний вік мобілізації було знижено до 18 років. А ви підтримуєте цю ідею?
голосів
ТОП-5 найбагатших людей світу за версією Bloomberg
1
Ілон Маск $235 млрд
2
Джефф Безос $193 млрд
3
Марк Цукерберг $188 млрд
4
Бернар Арно $184 млрд
5
Білл Гейтс $154 млрд
Мешканці Курщини: для Путіна ми ніщо
РЕПОРТАЖ ІНФОРМАТОРА З СУДЖІ
Підпал авто ЗСУ
Кому саме спецслужби РФ через ресурси з працевлаштування пропонують легкі гроші за злочин против оборони держави: розслідування Інформатора
Під виглядом людини, яка шукає швидкий заробіток, наш кореспондент Ігор Рець поспілкувався в соцмережах з російськими вербувальниками та зробив висновки, що можуть бути корисні для безпеки ваших дітей та друзів
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
TAYANNA - Неабищо
Зараз слухають і кайфують - прем'єра кліпу
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
ТОП-5 найбагатших людей України у рейтингу Forbes
Вказана динаміка змін за поточний рік
1
Рінат Ахметов
$4,0 млрд.
2
Віктор Пінчук
$2,0 млрд.
3
Вадим Новинський
$1,2 млрд.
4
Костянтин Жеваго
$1,2 млрд.
5
Геннадій Боголюбов
$1,0 млрд.
Підземна тюрма ТЦК на Закарпатті
Історія Олександра Литвина
Заброньованого чоловіка з Дніпра затримали біля Говерли, звинуватили у спробі незаконного перетину кордону та тримали у ТЦК міста Хуст
Курс біткоїна просто зараз
BITCOIN (BTC)
69343.41
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$27 360,935 млрд.
2
Китай
$17 794,782 млрд.
3
Німеччина
$4 456,081 млрд.
4
Японія
$4 212,945 млрд.
5
Індія
$3 549,919 млрд.
6
Велико-британія
$3 340,032 млрд.
7
Франція
$3 030,904 млрд.
8
Італія
$2 254,851 млрд.
9
Бразилія
$2 173,666 млрд.
10
Канада
$2 140,086 млрд.
Кулінарний рецепт від Інформатора
Роли з голубців у клярі та білому соусі
Рецепт голубців у вигляді ролів у соусі сподобається всім м'ясоїдам, які цінують небанальні рецепти. Готувати його просто. А щоб було ще смачніше, Інформатор вже традиційно має для вас смачну пораду.
Україна і Данія підписали безпекову угоду: у Зеленського розкрили подробиці
Вона, зокрема, стосується сфери оборони, євроінтеграції та співробітництва
Президент України Володимир Зеленський і прем‘єр-міністр Данії Метте Фредеріксен підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки. Це відбулося у п’ятницю, 23 лютого. Також документ стосується довгострокової підтримки між країнами.
Документ містить кілька десятків пунктів. У ньому йдеться, що Данія підтримала спільну декларацію Групи семи та разом із країнами Північною Європи погодилася розпочати двосторонні переговори з Україною щодо безпекових зобов’язань, які мають бути формалізовані в тісній координації із союзниками та партнерами країн G7. Крім того, Угоди стосується наступних тем:
Сфера зобов’язань: Данія, зокрема, консультуватиметься з Україною щодо стратегічних питань та надаватиме підтримку протягом десяти років строку дії документа. Також країна підтерджує, що Україна є частиною європейської родини та має майбутнє в ЄС.
Всебічна й довгострокова підтримка оборони України, стійкості та стримування майбутньої російської агресії: безпекові зобов’язання фінансуватимуться за рахунок багаторічного фінансування основної військової підтримки, доповненої ширшими елементами підтримки у цивільній сфері.
Стримування та оборона: Україна забезпечить, щоб військова допомога Данії застосовувалася виключно для нашої самооборони. Країна надаватиме постійну військову підтримку у різних сферах у координації та співпраці з відповідними міжнародними партнерами й установами, зосереджуючись на: a) військово-повітряних силах і протиповітряній обороні; b) морській безпеці; c) розмінуванні; d) технологіях та безпілотниках, а також e) інших ключових спроможностях та нагальних потребах України.
Співробітництво в галузі оборонної промисловості: країни співпрацюватимуть у розвитку оборонних технологій, визначатимуть джерела фінансування та сприятимуть захисту будь-яких переданих технологій і прав інтелектуальної власності.
Cпівробітництво у сфері розвідки та безпеки: учасники прагнутимуть укласти Загальну угоду про захист інформації (GSOIA) між їхніми країнами.
Кібербезпека та протидія дезінформації: учасники співпрацюватимуть, щоб Україна могла запобігати, виявляти та протидіяти російській кіберагресії, кібершпигунству та гібридній війні. Це відбуватиметься шляхом посилення співпраці у сфері кібердипломатії, надання технічної допомоги Україні, а також для підвищення її кіберстійкості.
Реконструкція та стійкість: Данія підтримуватиме відновленн України, продовжуватиме надавати довгострокову підтримку енергетичному сектору України в цілому, приділяючи особливу увагу переходу до “зелено” енергетики, а також і далі фінансуватиме зусилля з гуманітарного розмінування разом з партнерами.
Політична підтримка: Данія продовжить свої дипломатичні зусилля для просування Української формули миру.
Санкції: Данія надалі запроваджуватиме обмежувальні заходи проти росії.
Зобов'язання щодо впровадження реформ: Данія надаватиме технічні та фінансові ресурси для підтримки України на шляху реформ. У свою чергу, Україна зобов’язується впроваджувати реформи, боротися з корупцією та розвивати демократичний контроль і нагляд за допомогою своїх Сил оборони та безпеки.
Підтримка притягнення до відповідальності: учасники продовжуватимуть сприяти ефективному внутрішньому розслідуванню та судовому переслідуванню міжнародних злочинів росії в Україні та підтримуватимуть роботу Міжнародного кримінального суду.
Співпраця у випадку майбутнього збройного нападу: у разі майбутнього збройного нападу росії на Україну за запитом будь-якого з учасників будуть проведені консультації протягом 24 годин у двосторонньому порядку або через інші канали, які вони обидва вважатимуть прийнятними, з метою визначення відповідних подальших кроків. Данія має надати швидку та сталу допомогу у сфері безпеки, сучасне військове обладнання на суші, морі та в повітрі, а також економічну допомогу.
Консультації, координація та перегляд: щоб сприяти виконанню угоди щодо зобов’язань, будуть створені консультаційні структури.
Прикінцеві положення: угоду можуть змінити або доповнити за згодою учасників, вона діятиме протягом десяти років, а у випадку приєднання України до НАТО до закінчення терміну статус документу переглянуть.
Данія та Україна: останні новини
Напередодні Данія оголосила про пакет військової допомоги для України на суму 247,4 мільйона доларів (1,7 млрд крон - ред). Вона зауважила про важливість конкретних дій на фронті.
А ще раніше прем'єр-міністерка країна Метте Фредеріксен закликала європейські країни передати Україні боєприпаси та системи ППО, оскільки вони їй зараз потрібніші. Також Данія є однією з країн, яка відправить Україні винищувачі F-16. Перша партія літаків від країни очікується у другому кварталі 2024 року, тобто в квітні-червні.
Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Сьогодні ми матимемо можливість поспілкуватися з очільником Мінфіну, Сергієм Марченком, щодо викликів, з якими стикається щодня на своєму посту та прийняття посади. Приєднуйтеся до перегляду, щоб дізнатися більше!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.