"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Доставляти українські аграрні вантажі будуть в литовський порт Клайпеди
Україна, Польща та Литва у вівторок, 3 жовтня, домовилися про "зелений коридор" для транзиту українського зерна через Польщу. Доставляти аграрні вантажі будуть в литовський порт Клайпеди - один із найбільших на Балтійському морі. Перевірки транзитного зерна розпочнуться в Клайпеді вже з 4 жовтня.
Про це повідомило Міністерство аграрної політики та продовольства України. Зазначається, що український міністр Микола Сольський провів переговори з польським і литовським колегами - Робертом Телусом та Кястутісом Навіцкасом.
Сольський під час онлайн-зустрічі 3 жовтня запропонував перенести ветеринарний, санітарний та фітосанітарний контроль аграрних вантажів з українсько-польського кордону до литовського порту. У Польщі та Литві підтвердили, що їхні уряди підтримують такий механізм контролю та вважають це конструктивним кроком.
"Протягом наступних двох днів буде перенесено ветеринарний, санітарний та фітосанітарний контроль з українсько-польського кордону в порт Клайпеди (Литва), для всіх аграрних вантажів, які прямують в даний порт. Це пришвидшить транзит територією Польщі", - йдеться в повідомленні.
Польща, а також Словаччина та Угорщина, не бажають допускати на свій ринок українське зерно та іншу аграрну продукцію. Варшава навіть ввела в односторонньому порядку ембарго на поставки зерна з України, після того, як Єврокомісія скасувала зернове ембарго у вересні.
Питання експорту агропродукції критично важливе для нашої економіки, яка вже давно знаходиться у фактичному дефолті й тримається на плаву багато в чому за рахунок допомоги західних союзників. Експорт продукції сільського господарства дозволяє Україні заробляти самотужки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.