Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ворог розосередив літаки на аеродромах якомога далі від лінії фронту
Атака українських сил на аеродром Кущевська 27 квітня тимчасово знизила до нуля бойові можливості російської авіації. Ворог був змушений терміново виводили літаки, швидко переміщуючи їх на інші летовища.
За даними британської розвідки, Росія змушена була відвести з цього району близько 40 літаків різних типів. Окупанти розосередити їх на численних аеродромах якомога далі від лінії фронту.
Наразі складно оцінити довгострокові наслідки цього кроку. З одного боку, розосередження авіації може ускладнити її логістику та координацію. З іншого боку, Україна вже продемонструвала здатність завдавати ударів значно далі вглиб Росії, ніж нові місця базування літаків.
Крім того, вимушене переміщення літаків змусить Росію збільшити час їхнього польоту до зони бойових дій. Це, своєю чергою, призведе до зростання витрат на паливо та збільшить навантаження на екіпажі.
В ніч на 27 квітня українські сили завдали ударів дронами по військовому аеродрому "Кущевська" та двох нафтопереробних заводах (НПЗ) в Краснодарському краї РФ. Атака на аеродром "Кущевська" була проведена спільними зусиллями Служби безпеки України та Сил оборони. За даними джерел, на цьому аеродромі розміщувалися десятки військових літаків, радіолокаційні станції та засоби радіоелектронної боротьби.
Крім того, дрони СБУ завдали ударів по ректифікаційним та атмосферним колонам Ільського та Слов'янського НПЗ. Ці об'єкти є ключовими для технологічного процесу нафтопереробки.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що внаслідок атаки дронів горів Слов'янський НПЗ у Краснодарському краї.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.