Головна
Україна
Події
09:16, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

У середу, 7 грудня, транспортну платформу Uber оштрафували на 21 мільйонів австралійських доларів (близько 14 мільйонів доларів США). Вона порушила законодавство про захист прав споживачів. Згодом компанія опублікувала на своєму сайті допис, де попросила вибачення у клієнтів за свої помилки. Про це пише Reuters. Uber оштрафували за накладання штрафів на своїх клієнтів за скасування поїздок в період з 2017 по 2022 роки, чого ніколи не відбувалося, а також за завищення цін під час деяких подорожей. Так суддя зазначив, що такими своїми діями компанія спотворює попит на свої послуги, зокрема може спонукати частину споживачів змінити своє рішення щодо скасувань поїздок. Згодом компанія Uber опублікувала на своєму сайті допис, де попросила вибачення у клієнтів за свої помилки. Також там відзначили, що на підставі висловлених проблем внесли зміни в платформу. Зазначають, що сума накладеного штрафу менша, порівняно з тою, яку просив накласти регулятор ринку Австралійської комісії конкуренції та споживачів. Так, згідно з доказами, які отримав суд, менше ніж 1% користувачів австралійського Uber могли зазнати фінансових втрат через неправильний алгоритм та неправдиві дані в додатку для виклику таксі. Де в Україні працює Uber  Наразі Uber працює у 18 містах України, таких як Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Дніпро, Біла Церква, Тернопіль, Івано-Франківськ, Житомир, Чернівці, Хмельницький, Луцьк, Рівне, Кременчук, Черкаси, Кропивницький, Ужгород та Харків. Зазначимо, що після майже повного визволення Харківської області від російських окупантів компанія повідомила про відновлення роботи сервісу в Харкові. Протягом першого місяця після відновлення роботи Uber діяла знижка 50% на всі поїздки по місту.  Раніше ми писали, як змінилася робота Uber в Україні під час війни. Крім того, у Польщі перевірятимуть водіїв Uber, Bolt та інших таксі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Uber оштрафували на 14 мільйонів доларів: у чому справа

Читать на русском

Суд дещо знизив штраф у порівнянні із сумою, яку просив накласти регулятор ринку Австралійська комісія конкуренції та споживачів

Читать на русском
Uber оштрафували на 14 мільйонів доларів: у чому справа
Менш як 1% користувачів Uber у Австралії потенційно могли понести фінансові втрати через помилкові алгоритми та неправдиві дані у додатку з виклику таксі

Суд дещо знизив штраф у порівнянні із сумою, яку просив накласти регулятор ринку Австралійська комісія конкуренції та споживачів

У середу, 7 грудня, транспортну платформу Uber оштрафували на 21 мільйонів австралійських доларів (близько 14 мільйонів доларів США). Вона порушила законодавство про захист прав споживачів. Згодом компанія опублікувала на своєму сайті допис, де попросила вибачення у клієнтів за свої помилки.

Про це пише Reuters. Uber оштрафували за накладання штрафів на своїх клієнтів за скасування поїздок в період з 2017 по 2022 роки, чого ніколи не відбувалося, а також за завищення цін під час деяких подорожей. Так суддя зазначив, що такими своїми діями компанія спотворює попит на свої послуги, зокрема може спонукати частину споживачів змінити своє рішення щодо скасувань поїздок.

Згодом компанія Uber опублікувала на своєму сайті допис, де попросила вибачення у клієнтів за свої помилки. Також там відзначили, що на підставі висловлених проблем внесли зміни в платформу. Зазначають, що сума накладеного штрафу менша, порівняно з тою, яку просив накласти регулятор ринку Австралійської комісії конкуренції та споживачів. Так, згідно з доказами, які отримав суд, менше ніж 1% користувачів австралійського Uber могли зазнати фінансових втрат через неправильний алгоритм та неправдиві дані в додатку для виклику таксі.

Де в Україні працює Uber 

Наразі Uber працює у 18 містах України, таких як Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Дніпро, Біла Церква, Тернопіль, Івано-Франківськ, Житомир, Чернівці, Хмельницький, Луцьк, Рівне, Кременчук, Черкаси, Кропивницький, Ужгород та Харків. Зазначимо, що після майже повного визволення Харківської області від російських окупантів компанія повідомила про відновлення роботи сервісу в Харкові. Протягом першого місяця після відновлення роботи Uber діяла знижка 50% на всі поїздки по місту

Раніше ми писали, як змінилася робота Uber в Україні під час війни. Крім того, у Польщі перевірятимуть водіїв Uber, Bolt та інших таксі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.