"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Відпочивати на пляжах в умовах війни небезпечно
Жителі Одеської та Херсонської областей навряд чи зможуть відвідувати пляжі влітку. Поки зарано говорити, що узбережжя це курортна зона. Головною причиною є замінування.
Про це в ефірі телемарафону повідомила керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк. За її словами, узбережжя наразі є зоною оборони.
"Навряд це буде так скоро, тому що ступінь замінованості і протидії загрозі, яка все одно залишається, хоча зводиться до мінімуму, вона досить висока. На сьогодні зарано говорити, що узбережжя це курортна зона, скоріш за все, це зона оборони", - сказала Гуменюк.
24 березня речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук попередив про мінну небезпеку в морі через штормову погоду. Він нагадав про заборону відвідувати пляжі, узбережжя та купатися у морі.
"Міни може зривати з якоря та прибивати до берега, а також вони можуть детонувати у воді", - сказав Братчук.
Раніше Братчук наголошував, що якщо ви все-таки ризикнули порушити правила заборони відвідувати пляжі, узбережжя, купання у морі та натрапили на вибухонебезпечну знахідку, пам'ятайте. Необхідно:
Біля знайдених мін і снарядів не можна користуватися засобами радіозв'язку та мобільними телефонами – вони можуть спровокувати вибух. Так що, викликаючи рятувальників, варто відійти якомога далі від знахідки. Якщо в районі виявлення вибухонебезпечного предмета проводяться роботи – негайно припинити їх.
Так звана "сіра" зона у Чорному морі складає близько 25 тисяч квадратних кілометрів. Звільнити необхідно понад 70 тисяч квадратних кілометрів. Командувач Військово-Морських сил ЗСУ віцеадмірал Олексій Неїжпапа зазначив, що у перші дні повномасштабної війни російські війська було видно у морі неподалік Одеси неозброєним оком, а тепер вони вже не підходять до контрольованих Україною берегів.
"25 тисяч квадратних кілометрів українського Чорного моря є сірою зоною, куди не заходять кораблі росії, побоюючись знищення. Це площею як територія Одеської та Харківської областей разом узяті. Загальноекономічна зона України в Чорному морі, яку потрібно звільнити, становить понад 70 тисяч квадратних кілометрів", - сказав Неїжпапа.
Раніше ми писали, що Чорноморський флот росії шукає уламки американського MQ-9 Reaper. Крім того, через "бавовну" у Джанкої окупанти не можуть спорядити кораблі "Калібрами".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.