У застосунку "Повітряна тривога" з'явилися нові функції: що змінилося

Тепер користувачі застосунку зможуть отримувати повідомлення про небезпеку в їхньому регіоні

"Повітряна тривога"
До оновленої "Повітряної тривоги" додали нові сповіщення

В Україні вийшло оновлення застосунку "Повітряна тривога", який тепер сповіщатиме користувачів про наближення ракети або безпілотника до їхнього регіону. Ця інформація стане важливою частиною системи раннього попередження і допоможе людям вчасно сховатися. Нова функція з'явиться в оновленій версії застосунку.

Про це повідомила компанія-розробниця додатка Ajax. Там зазначають, що нова функція з’явиться в оновленій версії додатка 6.0. Окрім цього, у програмі з’явиться налаштування гучності сповіщення "Підвищена небезпека!".

Інформацію про всі види небезпеки передають відповідальні чергові Цивільного Захисту в військових обласних адміністраціях України. Координацію тривог забезпечують чергові ДСНС.

Нові можливості застосунку "Повітряна тривога"

  • Застосунок тепер може сповіщати про "підвищену тривогу" в конкретному регіоні.
  • Коли в повітряний простір вашого регіону входить потенційно небезпечний об'єкт, застосунок активує режим "підвищеної тривоги".
  • У режимі "підвищеної тривоги" ви отримуватимете докладнішу інформацію про тип об'єкта, його місцезнаходження та розрахунковий час прибуття.

Як користуватися новими можливостями

  • Оновіть додаток: переконайтеся, що на вашому телефоні встановлено останню версію програми "Повітряна тривога".
  • Налаштуйте регіон та дозвольте застосунку надсилати вам сповіщення.
  • Виберіть звук сигналу тривоги для режиму "підвищеної тривоги".

Увага: цей застосунок не потребує жодної реєстрації, не збирає жодних персональних даних про користувача або даних про геолокацію.

У застосунку "Повітряна тривога" з'явилися нові функції: що змінилося 1

Що відомо про застосунок "Повітряна тривога"

Застосунок "Повітряна тривога" розробили компанії Ajax Systems та Stfalcon за підтримки Міністерства цифрової трансформації України для інформування про небезпеки в Україні. Його завантажили вже понад 26 млн разів та використовують понад 6 млн користувачів. Він став зручним і надійним інструментом 

Зокрема, наразі у застосунку можна отримати попередження про ракетні удари, артилерійські обстріли, вуличні бої, радіаційну, хімічну загрози, стихійні лиха. Нагадуємо, що сповіщення застосунку “Повітряна тривога” — це додаткова можливість отримати сигнал тривоги. Будьте уважні до вуличних сирен і попереджень, а також користуйтесь іншими каналами сповіщень про тривоги.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

У нашому відео разом з Тарасом Котовим ми розглянемо всі фактори недовіри платників податків до органів контролю. Дізнаємося, де саме починаються проблеми та чому корупційні схеми не можуть бути подолані. Не пропустіть ці важливі розмисли та рекомендації в нашому відео. Приєднуйтесь до перегляду!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube