“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Рішення ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
З понеділка, 8 листопада, після виходу з канікул школярі Запоріжжя переходять на дистанційний режим навчання. Це стосується учнів із 1 по 11 клас.
Про це повідомив секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв, повідомляє Інформатор. .
"У місті триває стрімке зростання кількості хворих на коронавірус. Тільки за останню добу в Запоріжжі фіксують понад 700 нових випадків захворювання. На жаль, все більше хворіють діти. Тому процес навчання для учнів 1-11 класів буде організований дистанційно", - заявив Куртєв.
За інформацією департаменту освіти та науки Запорізької міської ради, обидві дози вакцини від коронавірусу (повний курс) отримали 74,4% працівників шкіл. Станом на 4 листопада не вакциновано 430 (5,68%) співробітників. Як розповів заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Васюк, рішення про усунення від роботи співробітників шкіл, які не пройшли процедуру вакцинації, прийматимуть керівники кожної школи окремо.
Нагадаємо, у Львові батьки школярів вийшли на мітинг проти дистанційки. Крім того, у Сумській області школярі переходять на дистанційку .
Також Інформатор писав, що у 5 регіонах України університети перейшли на онлайн-навчання .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .