"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Орієнтуватися будуть на психологічний та фізичний стан дітей
Українські школярі зможуть не відвідувати уроки у випадку "затяжних" повітряних тривог. Також педагогам та батькам слід зважати на психологічний та фізичний стан здоров'я діток і у випадку, якщо школяр втомився - допускати "прогули" у школі.
Про це у інтерв'ю виданню "Суспільне" повідомив очільник МОН Оксен Лісовий, додавши, що жодного регламенту щодо того, коли можна пропустити заняття, не існує.
Лісовий зауважив, що різниці між тим, коли дитина захворіла й тим, коли вона втомлена робити не варто. Навіть якщо у школі є надійне укриття, але дитина напередодні погано спала через повітряну тривогу чи обстріл - не варто зранку відправляти її на перші уроки. Слід надати можливість відновити сили, і лише потім скеровувати на навчання.
Лісовий вчергове наголосив, що якість засвоєних знань сумнівна, якщо школяр втомлений і мляво сприймає нову інформацію. При цьому, за словами міністра, завжди є спосіб надолужити втрачені знання на освітній платформі "Всеукраїнська школа онлайн".
Лісовий повідомив, що не існує якогось регламенту спільного для навчальних закладів щодо того, коли дитині дозволяти прогулювати школу. За його словами, і педагогам, і батькам слід користуватися так званим "регламентом здорового глузду".
"Ми можемо робити певні рекомендації, давати певні настанови. Але все одно батьки й вчитель визначають, як їм краще досягнути мети", - пояснив міністр Лісовий.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що цього року на збори першокласника до школи в середньому доведеться викласти до 4 тис. гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.