«Ворог нищить нашу історію, намагається випалити все українське. Та Київ стільки віків стояв. Вистоїть та загоїть рани і зараз!»
Здаємо вам тєму, яку шариш після 30: санаторій, мінеральна водичка, ванночки, басейни і звичайно - чьотка туса.
Всього хворіють 645 осіб
Станом на 24 вересня в Збройних Силах України зареєстровано 57 нових випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19. Всього за час пандемії одужали 1 967 осіб, летальних випадків - 10.
Про це повідомили в Командуванні Медсил ВСУ,- передає Інформатор .
В установах охорони здоров'я перебуває 14 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» - 1 військовослужбовець і 2 працівники ЗС України, Військово-медичний клінічний центр Південного регіону - 4 військовослужбовців, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону - 3 військовослужбовців, Військово-медичний клінічний центр Вінницького регіону - 1 військовослужбовець, Чернігівський військовий госпіталь - 2 військовослужбовців, ізолятор військової частини Одеської області - 1 військовослужбовець).
«Стан здоров'я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування», - заявили в медсилах.
На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебувають 43 людини (Київська область - 14 військовослужбовців і 3 працівники ЗС України, Львівська область - 4 військовослужбовців і 1 працівник ЗС України, Вінницька область - 2 військовослужбовців і 1 працівник ЗС України, Одеська область - 9 військовослужбовців, Хмельницька і Рівненська області - по 2 військовослужбовців, Полтавська, Дніпропетровська та Волинська області - по 1 військовослужбовцю, Тернопіль та Тернопільська область - по 2 працівника ЗС України).
«Стан здоров'я пацієнтів задовільний, у них спостерігається легкий перебіг захворювання», - резюмували в медсилах.
Нагадаємо, в Україні зафіксували 3372 нових випадків COVID-19.
Також Інформатор писав, що 23 вересня в Україні тільки в 2 областях був не перевищений показник захворюваності на коронавирусну хворобу.Решта областей не відповідають одному або декільком показникам.