У ВСУ зафіксували 18 нових випадків COVID-19

Всього хворіє 720 осіб

У ВСУ зафіксували 18 нових випадків COVID-19

У Збройних силах України зареєстровано 18 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Всього за час пандемії одужали 1769 осіб, летальних випадків - 10.

Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на прес-службу Командування Медичних сил Збройних сил України .

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) знаходиться 681 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих трьох діб - 75 осіб.

З них в установах охорони здоров'я знаходиться 10 осіб:

  • Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» - 1 військовослужбовець і 2 держслужбовця,
  • Військово-медичний клінічний центр Північного регіону - 1 військовослужбовець,
  • Військово-медичний клінічний центр Східного регіону - 4 військовослужбовця,
  • Чернівецька міська лікарня міста Дніпро - по 1 працівнику ЗС України.

«Стан здоров'я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування», - пояснили в медсилах.

Нагадаємо, в Україні 2675 нових випадків COVID-19. Крім того, в Україні набуло чинності нове карантинне ділення, відновилася продаж ж / д квитків з ряду напрямків: що змінилося.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити