У Telegram незабаром з'явиться нова функція, про яку просили вже багато років

Читать на русском

Її обіцяють впровадити вже на початку липня

Читать на русском
телеграм
В додатку з'являться аж 5 нових функцій

Її обіцяють впровадити вже на початку липня

На початку липня в Telegram може з'явиться нова функція. Йдеться про функцію Stories, яка нині на останньому етапі тестування.

Зі слів засновника додатка, Павла Дурова, про нововведення користувачі Telegram просили вже більше кількох років. Саме з цим запитом пов'язана більша частина всіх запитів функцій.

Чого очікувати?

Розробники обіцяють компактний інтерфейс і можливість приховати чужі історії від інших. До того ж:

  • кожен користувач зможе визначати, хто отримає доступ до його історії, а хто ні.
  • як і в Instagram, до своїх історій можна буде додавати підписи і відзначати інших людей.
  • буде можливість публікувати фото і відео, зняті одночасно передньою і задньою камерами.
  • історії зможуть мати термін дії  або ж бути постійно закріпленими на сторінці профілю.

Раніше Дуров заявляв, що Telegram серед популярних месенджерів поступається лише WhatsApp. Однак, цей додаток нині також модернізують. З останнього у WhatsApp з'явилася нова функція - в месенджері можна закріплювати повідомлення в чатах і листуваннях. А ще розробники працюють над можливість відправляти фотографії без втрати якості, використовувати кілька облікових записів на одному пристрої і знімати такі ж відеокружечки, як і в Telegram. 

Чи безпечно використовувати Telegram? 

Фахівці з кіберполіції не радять українцям користуватися месенджером Telegram або ж принаймні не пересилати в цьому месенджері важливу інформацію. Як альтернативу кіберфахівці пропонують використовувати додаток Signal або WhatsApp. Про це пише українська IT спільнота DOU, посилаючись на начальника відділу протидії злочинам у сфері комп’ютерних систем департаменту кіберполіції Євгенія Дороганова. 

"У кожному месенджері є свої види шифрування. Найпоширеніший вид наскрізного шифрування — це end-to-end encryption. Тобто повідомлення від користувача A не затримується на сервері, а одразу потрапляє в зашифрованому вигляді до користувача B. І тільки на пристрої користувача B можна таке повідомлення розшифрувати. Це дійсно є один зі ступенів захисту. Творець Telegram Павло Дуров — росіянин. Говорили, що у нього були якісь стосунки з путіним і спецслужбами рф. Це на рівні чуток, але я раджу користуватися все ж таки іншими месенджерами. Їх є чимало — наприклад, Signal або WhatsApp", - зазначив він.

Ще на початку війни Дуров розповідав, що підтримує Україну й, що для українців Telegram буде таким же безпечним як і для всіх інших. Однак, додаток активно використовують росіяни, а підтверджень тому, що програма й дійсно не контролюється спецструктурами рф — немає. 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як хакер викрив секрет Ілона Маска й знайшов приховану систему керування "Теслою".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.