Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Він набрав 40,1% голосів та переміг кандидатів, які прагнули співпрацювати з Китаєм
У Тайвані завершилися виборчі перегони, у яких переміг кандидат від Демократичної прогресивної партії Лай Цінде. Він набрав 40,1% голосів. Його вважають прозахідним політиком. Мешканці острова не поділили застережень Китаю, який пропонував не голосувати за цього кандидата на виборах. Пекін представив це як вибір між війною та миром.
Про це повідомило видання Reuters. Зазначається, що головними претендентами на посаду президента були: діючий віцепрезидент Лай Цінде, мер Нью-Тайбею Хоу Юї та лідер Тайванської народної партії Ке Веньчже.
Кандидат від опозиційної партії Гоміньдан, Хоу Юй-і публічно визнав свою поразку, як і Ко Вень-цзе з Тайванської народної партії. Хоу Юй завершив перегони на другому місці з 33,5% голосів. На третьому місці опинився Ко Вень-цзе з 26,5%. Ці кандидати прагнули співпрацювати з Китаєм. Явка на вибори склала 70%.
Лай Цінде представляє партію, яка виступає за окрему тайванську ідентичність і відкидає територіальні претензії Китаю. Зазначається, що це перший випадок в історії Тайваню, коли представник однієї й тої ж самої партії втретє поспіль перемагає на виборах.
Новообраного президента активно критикує Китай. Китайці його називали "сепаратистом". У Піднебесній вважають, що будь-які кроки до формальної незалежності Тайваню означають війну, і відкинули заклики Лая до переговорів.
Проте, він насправді є прихильником збереженню миру в Тайванській протоці та зміцненню оборони острова. Політик активно закликав виборців не ігнорувати голосування, аби підкреслити цінність демократії.
Напередодні виборів китайські повітряні кулі перетинали Тайванську протоку. Загалом військові Тайваню помітили три китайські повітряні кулі. Вони були зафіксовані у вівторок, 2 січня, на відстанях від 194 до 296 кілометрів від військово-повітряної бази Чін Чуань Кан. Міністерство оборони Тайваню розцінило таку акцію, як психологічну війну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.