“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Одна з причин - зростання китайського імпорту
У вівторок, 13 квітня, на світовому ринку нафта почала підніматися в ціні. Цьому сприяє підвищення китайського імпорту.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Мінфін .
На сьогоднішніх торгах ф'ючерси на нафту Brent подорожчали на 0,3 8% - до 63,52 долара за барель. Ціна на ф'ючерси WTI зросла на 0,35% - до 59,91 долара за барель.
Підвищення попиту на актив пов'язано з поліпшенням ситуації з поширенням коронавірусу в Китаї. У березні імпорт палива до КНР збільшився на 21%.
Більшість експертів також прогнозують зниження тижневого показника запасів «чорного золота» в Сполучених Штатах. При цьому йдеться про підвищення запасів дистилятів і бензину.
Відзначається, що нафтовидобуток на найбільших сланцевих родовищах Сполучених Штатів в травні може досягти 7,61 мільйона барелів на добу. Зростання спостерігається протягом трьох місяців поспіль.
Ще один фактор - удари по стратегічно важливих об'єктах Саудівської Аравії, серед яких і нафтогазова компанія Saudi Aramco.
Раніше Інформатор повідомляв, що нафта подорожчала і встановила річний рекорд вартості.
Також повідомлялося, біткоіни побив історичний максимум і піднявся до 62 тисяч доларів.