У Сумській області пропадає мобільний зв'язок: що робити у таких випадках

Оператор Vodafone повідомляє про аварійну ситуацію

У Сумській області пропадає мобільний зв'язок: що робити у таких випадках

На Сумщині частково зникає мобільний зв'язок. Людей просять скористатися національним роумінгом.

Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, – передає Інформатор.

"У багатьох жителів області виникли проблеми зі зв'язком протягом цієї доби. Оператор Vodafone повідомляє про аварійну ситуацію в мережі", - заявив Живицький.

Якщо у вас є проблеми зі зв'язком, скористайтесь національним роумінгом – підключення до мережі інших операторів. Як це зробити:

  • відключити автовибір мережі, на Android: налаштування – мобільна мережа (або підключення) – оператор, на iOS: параметри – стільникові дані – вибір мережі,
  • знайти та вибрати доступну мережу: Vodafone UA, UA-KYIVSTAR або LIFECELL,
  • якщо зареєструватися не вдалося спробувати ще раз або вибрати іншу мережу,
  • перевірити можливість вихідного дзвінка, SMS.

"Це внутрішній роумінг, він безкоштовний", – уточнив Живицький. 

Нагадаємо, на Сумщині бойовики на блокпості забрали телефон у 10-річної дівчинки. Крім того, українців просять не брати слухавку з невідомих номерів.

Також Інформатор писав, як користуватись телефоном в окупації. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити