"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Я хочу, щоб цей трек став тим, що люди кидатимуть одне одному зі словами: «Коханий/кохана, дивись, це про нас». Бо він про те, як ми любимо навіть через відстань, через труднощі. Хочу, щоб ця пісня стала першим танцем на весіллях, нагадуючи, що ні війна, ні час, ні будь-які перешкоди не здатні зупинити справжнє кохання.
У нього виник конфлікт із однолітком
У Сумах 11-річного хлопчика порізали ножем під час бійки. Його забрала швидка допомога, дитина у лікарні.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр. поліції Сумської області .
На подвір'ї будинку конфлікт між двома однолітками переріс у бійку. Один із хлопчиків дістав ножа і поранив їм іншого. Постраждалого 11-річного хлопчика доправили до лікарні, наразі його здоров'ю нічого не загрожує.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 (навмисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф, громадські роботи терміном до двохсот годин або виправні роботи терміном до одного року. Продовжуються слідчі дії для встановлення всіх обставин цієї події.
Нагадаємо, на Луганщині 11-річний хлопчик вистрілив у себе під час гри. Крім того, у Харкові 18-річний хлопець забив до смерті знайому та поховав її біля свого будинку.
Також Інформатор писав, що у Луганській області 17-річний підліток підстрелив свого друга з гвинтівки, 13-річний хлопчик у лікарні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .