"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Комплекси розмінування Bozena призначені для розмінування забрудненої вибухонебезпечними предметами території
Новий уряд Роберта Фіцо відмовився від військової допомоги для України. Натомість він замовив виробництво двох машин для розмінування Bozena IV. Їх очікують на початку 2024 року.
Про допомогу Словаччини для України повідомив міністр закордонних справ Юрай Бланар. Уся техніка призначена для Херсонської області.
"Словацька Республіка профінансує виробництво двох машин розмінування Bozena IV для української сторони, які мають надійти на Херсонщину на початку наступного року", - розповів міністр.
Відомо, що комплекси розмінування Bozena призначені для розмінування забрудненої вибухонебезпечними предметами території. Вони дистанційно керуються й можуть за годину розчистити зону до 9 кілометрів. Комплекс має супроводжувати група розмінування з пʼяти людей.
У склад групи обов’язково входять двоє саперів із металодетекторами. Вони ведуть зачистку після машини, двоє збирають залишки, а командир керує машиною. Саме він контролює весь процес. Відомо, що Bozena IV вже є в Україні. Групи працюють у Херсонській та Харківській областях.
У понеділок, 6 листопада, рятувальники України отримали допомогу для розмінування. Канада передала шість роботів Digital Vanguard–S. Техніка перезначена для дистанційного розміновування території.
Канадські роботи допоможуть українським піротехнікам знешкоджувати вибухонебезпечні боєприпаси у населених пунктах. Digital Vanguard–S використовують дистанційно.
Роботизовані комплекси Digital Vanguard–S передали піротехнічним підрозділам Миколаївської, Запорізької областей та саперам Луганського гарнізону. Усі вони працюють у Херсонській області.
Завдяки бездротовому та дротовому з'єднанню роботи можуть працювати до 5 годин і виконувати різноманітні завдання. Вони можуть дистанційно знищувати вибухонебезпечні предмети або розвідку місцевості.
Спеціалізований робот Digital Vanguard–S має три встановлені камери, завдяки яким оператор слідкує за проведенням маніпуляцій. Він може отримувати у режимі реального часу чітке та якісне зображення місця проведення робіт.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.