Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Пожежі присвоєно підвищений ранг небезпеки
У суботу, 4 травня, у Росії знову масштабно палає. Цього разу вогнем охоплений торговий центр "РеміСіті" на Красноріченській вулиці в Хабаровську. Величезні чорні клуби диму та полум'я підійматися в повітря. Понад 270 людей терміново евакуювались з ТЦ.
Як повідомили у російському МНС, сигнал про займання надійшов о 12:20 за місцевим часом. За словами очевидців, вогонь спочатку помітили на витяжці під стелею, після чого він почав швидко поширюватися по всій будівлі.
На місці працюють екстрені служби, пожежі вже надано підвищений ранг. Причини займання буде встановлено після проведення пожежно-технічної експертизи. З гіпермаркету, що горить, самостійно змогли евакуюватися 270 осіб, про постраждалих інформації не надходило.
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/2169
Пожежі у Росії є явищем буденним. У різних кінцях РФ щоденно щось палає. Приміром, 2 травня у східній частині Москви горіла адміністративно-виробнича будівля, площа якої сягала понад 2500 квадратних метрів. За інформацією, в будівлі могли перебувати люди. Для боротьби з вогнем рятувальники залучили не лише наземні сили, а й авіацію.
30 квітня на території Бурятії, у східній Росії, спалахнули масштабні лісові пожежі, які швидко поширювалися. Сильний вітер спричинив перекидання вогню на околиці Улан-Уде, столиці республіки, де він пошкодив житлові та нежитлові будівлі. Ситуація ускладнювалася ще й через ураган, що посилював полум'я, а 28 квітня в Набережних Челнах сталася масштабна пожежа на заводі КАМАЗ. Підприємство є одним з провідних виробників військової техніки для армії РФ, що веде війну в Україні.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у російському Воронежі яскраво палав електромеханічний завод.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.