“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Залишилося укласти близько 121 км трубопроводу
Станом на 31 березня будівництво російсько-німецького газопроводу "Північний потік-2" триває. Його добудували на 95%.
Про це повідомили в компанії-операторі проекту Nord Stream 2 AG, передає Інформатор з посиланням на російське видання ТАСС .
Трубоукладач "Академік Черський" прибув до місця проведення будівництва "Північного потоку-2" у водах Данії. Над укладанням труб продовжує працювати компанія "Фортуна".
"На 31 березня укладено 2339 км (з 2460 км) або 95% газогону "Північний потік - 2". Залишилося укласти близько 121 км (5%) від загальної протяжності газогону", - повідомили в компанії.
Відзначимо, проти будівництва газогону виступають Сполучені Штати, Україна і ряд європейських країн. Газогін повинен з'єднати Німеччину і РФ через Балтійське море. Це дозволить Німеччині та іншим західноєвропейським країнам купувати газ дешевше. У той же час противники проекту вважають, що це посилить газову залежність Європи від Росії, для якої «Північний потік-2» має не тільки економічну, а й політичну підоснову.
Україна в майбутньому може втратити мільярди доларів, якщо газогін через Балтійське море почне функціонувати, оскільки відпаде необхідність експорту газу в великих обсягах через українську газотранспортну систему.
Нагадаємо, США розглядають можливість нових санкцій через будівництво «Північного потоку-2».
Також Інформатор повідомляв, що вже 18 компаній вийшли з проекту «Північний потік-2» через загрозу потрапити під санкції США .