Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
В результаті його дій одна дівчина намагалася покінчити життя самогубством
В Росії чоловік, засуджений за підбурювання підлітків до самогубства, провів урок школярам, представившись "ветераном" так званої "сво". У мережі його знають, як одного із кураторів смертоносного "Синього кита".
Як пишуть російські видання, 27 жовтня 2023 року Олександр Глазов з міста Воскресенськ Московської області виступив перед учнями 8-Б класу середньої школи №1 у Котельниках. Під час "уроку" під назвою "З чого починається патріотизм?" Глазов, який є членом організації "Бойове братство", "розповів про свою службу в зоні сво". Варто зазначити, що на сайті та у соціальних мережах школи інформації про цей "захід" немає.
Важливо підкреслити, що у 2016 році Глазова засудили до шести років в'язниці за підбурювання підлітків до самогубства. Згідно з протоколом Люберецького районного суду, він розміщував у соцмережах контент, що заохочував самогубство, даючи завдання підліткам сфотографуватися на дахах будівель, перебігати залізничні колії перед поїздом, завдавати собі каліцтв. В результаті його дій одна дівчина намагалася покінчити життя самогубством, але її встигли врятувати поліцейські.
Глазов визнав свою вину, але стверджував, що брав участь у грі "Синій кит" як куратор. Йому платили за кожного гравця.
Після звільнення з в'язниці Глазов, ймовірно, брав участь у війні проти України. На його сторінці у соцмережах є фотографії, пов'язані з ПВК "Вагнер", де він закликає людей вступати до лав найманців. Скільки часу Глазов провів на фронті, невідомо, але, ймовірно, він отримав поранення, оскільки на одній з його рук не вистачає пальців.
"Синій кит" - це небезпечна онлайн-гра, яка зародилася в Росії в 2016 році. Її мета - довести учасників до самогубства протягом 50 днів.
Гра використовує маніпуляції та психологічний тиск, щоб учасники виконували небезпечні завдання, що шкодять їм самим або іншим. Завдання стають дедалі ризикованішими, і зрештою учасник може отримати завдання покінчити життя самогубством.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.