"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
У зв'язку з наявністю у справі матеріалів, що нібито містять держтаємницю, суд проходив у закритому режимі
Свердловський обласний суд РФ засудив американського журналіста газети The Wall Street Journal Евана Гершковича до 16 років колонії суворого режиму. Він визнаний винним "у шпигунстві" нібито через збирання відомостей про роботу "Уралвагонзаводу". Прокуратура просила призначити йому 18 років колонії. Журналіст провину не визнав.
Як пишуть російські ЗМІ, у зв'язку з наявністю у справі матеріалів, що нібито містять держтаємницю, суд проходив у закритому режимі. Розгляд справи по суті розпочався 26 червня. Як свідок на одному із засідань виступав депутат законодавчих зборів Свердловської області В'ячеслав Вегнер. Раніше він стверджував, що під час поїздки до Єкатеринбурга у 2023 році Еван Гершкович запитував депутата про діяльність ПВК "Вагнер".
Російська прокуратура повідомила, що нібито за завданням ЦРУ Еван Гершкович "збирав секретну інформацію" щодо роботи "Уралвагонзаводу". Його було затримано 29 березня 2023 року в Єкатеринбурзі. WSJ стверджує, що Еван Гершкович перебував у Свердловській області для написання журналістського матеріалу.
До слова, 32-річний Еван Гершкович у різні роки працював у The New York Times, AFP, співпрацював із The Economist, MIT Technology Review, Foreign Policy. З 2017 року журналіст працював у Москві, отримав акредитацію як іноземний журналіст.
Він спеціалізувався на темах, у тому числі пов'язаних із Росією та Україною. З січня 2022 був репортером The Wall Street Journal.
1 липня суд у РФ заочно заарештував та присудив 14 років колонії українському журналісту Дмитру Гордону. Його звинуватили у "закликах до знищення Росії й росіян".
2 липня суд у Москві заочно арештував кількох українських політиків і військових. Серед них колишній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман і ексочільник МЗС Павло Клімкін звинувачені у нібито застосуванні "заборонених засобів та методів ведення війни". Обидва вони оголошені Росією у міжнародний розшук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.