“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Російський газовий монополіст створить приватну військову структуру.
Російський монополіст "Газпром нафта" готується створити приватну військову армію для потенційного захисту енергетичних об'єктів. Відомо, що ключовим засновником нової військової структури буде ПАТ «Газпром нафта», а пайова частина у статутному капіталі "армії" сягне 70%.
Про це йдеться у повідомленні української розвідки в Telegram.
Окрім "Газпрому", до засновників увійшла приватна охоронна організація "Стаф-центр", втім, її частка становитиме лише 30%. Розпорядження про появу нової "армії" вже підписав очільник російського уряду Михайло Мішустін.
В документах зазначається, що нова ПВК створюється з метою захисту об'єктів паливно-енергетичного комплексу. Також передбачається розширення прав підприємств галузі. Приміром, вони зможуть створювати власні військові структури, однак із пайовою часткою не більше 50%.
У ГУР переконані, що нова армія лише продовжить "гонитву озброєнь" в Росії за прикладом численних приватних армій.
"Таким чином в рф продовжується «гонка озброєнь» серед основних політичних гравців, які активно створюють приватні армії за прикладом ПВК «вагнер» євгенія прігожина" , - зазначають у повідомленні ГУР.
Ця фірма понад 30 років отримує контракти на охорону об’єктів найбільших російських компаній і держкорпорацій — «Газпрому», «Ростелекому», «Пошти росії», «Мегафону». Вона є частим фігурантом кримінальних справ, однак жодна із них до суду так і не дійшла.
Міжнародна розвідувальна служба «Інформнапалм» ідентифікувала не менше десяти так званих ПВК (приватних військових компаній) у Росії. Серед них, зокрема, компанії "Вагнера", "МАР", "E.N.O.T. Corp" та "Слов’янський корпус". У кожній із цих компаній – свої прапори, знаки відмінності та навіть талісмани.
Нагадаємо, 6 лютого Верховна Рада України визнала приватну військову компанію "Вагнер" міжнародною злочинною організацією.