Головна
Світ
16:29, 21 Березня
Информатор UA

Интро

Російський суд визнав Meta Platforms екстремістською організацією. Це означає, що Facebook та Instagram тепер офіційно та безповоротно покидають росію. Про це повідомляє Інформатор. Тепер російські користувачі не зможуть скористатися популярними соціальними мережами. Проте, у них залишаються месенджери Viber та WhatsApp, сподіваємось, що ненадовго. Залізна завіса опустилася. Нагадаємо, в Instagram та Facebook більше не можна бажати смерті Путіну та Лукашенку. Крім того, російського пропагандиста Соловйова оголосять у міжнародний розшук. Також Інформатор писав, що YouTube призупинив монетизацію, а Google обмежив роботу магазину програм Google Play для російських користувачів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Росії остаточно заборонили Facebook та Instagram

Читать на русском

Рішення про блокування Facebook та Instagram набуває чинності негайно

Читать на русском
У Росії остаточно заборонили Facebook та Instagram

Рішення про блокування Facebook та Instagram набуває чинності негайно

Російський суд визнав Meta Platforms екстремістською організацією. Це означає, що Facebook та Instagram тепер офіційно та безповоротно покидають росію.

Про це повідомляє Інформатор.

Тепер російські користувачі не зможуть скористатися популярними соціальними мережами. Проте, у них залишаються месенджери Viber та WhatsApp, сподіваємось, що ненадовго. Залізна завіса опустилася. 

Нагадаємо, в Instagram та Facebook більше не можна бажати смерті Путіну та Лукашенку.

Крім того, російського пропагандиста Соловйова оголосять у міжнародний розшук.

Також Інформатор писав, що YouTube призупинив монетизацію, а Google обмежив роботу магазину програм Google Play для російських користувачів. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.