RU
Головна
Україна
Кримінал
16:53, 12 Жовтня
Информатор UA

Интро

Протягом п'яти місяців чоловік розбещував і ґвалтував 10-річну доньку своєї цивільної дружини. Жінка дізналася про це випадково. Майже через рік розглядів суд виніс йому вирок. За даними слідства, чоловік розбещував, домагався і ґвалтував доньку своєї дружини із січня по травень 2020 року, повідомляє Інформатор. Усе це знімав на відео і зберігав у своєму мобільному телефоні. Коли мама дівчинки випадково побачила ці відеозаписи, то відразу ж повідомила в поліцію. Її цивільного чоловіка затримали. Слідчий відділ відрив кримінальну справу за трьома статтями: ч. 2 ст. 156 КК розбещення малолітніх; ч. 6 ст 153 КК сексуальне насильство; ч. 6 ст. 152 КК зґвалтування. Під час розгляду справи в суді засуджений частково визнав свою провину. Суд засудив його до довічного ув'язнення, але ні він, ні його захист не погодилися з цим. Вони оскаржили вирок, але Рівненський апеляційний суд скаргу не задовольнив і залишив обвинуваченому покарання, встановлене судом першої інстанції. Раніше ми писали про те, що під Києвом двоє чоловіків зґвалтували 19-річну дівчину вона викликала таксі, але переплутала машини, через що сіла до них в автомобіль. Одного вдалося затримати, другого оголосили в розшук. Також повідомляли, що в Києві працівник школи затягнув у ліфт і зґвалтував 10-річну дівчинку. Йому загрожує 8 років в'язниці. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Рівному чоловік пів року ґвалтував 10-річну доньку своєї дружини і знімав усе на відео. Йому дали довічне

Читать на русском
У Рівному чоловік пів року ґвалтував 10-річну доньку своєї дружини і знімав усе на відео. Йому дали довічне

Протягом п'яти місяців чоловік ґвалтував 10-річну доньку своєї дружини

Протягом п'яти місяців чоловік розбещував і ґвалтував 10-річну доньку своєї цивільної дружини. Жінка дізналася про це випадково. Майже через рік розглядів суд виніс йому вирок.

За даними слідства, чоловік розбещував, домагався і ґвалтував доньку своєї дружини із січня по травень 2020 року, — повідомляє Інформатор. Усе це знімав на відео і зберігав у своєму мобільному телефоні.

Коли мама дівчинки випадково побачила ці відеозаписи, то відразу ж повідомила в поліцію. Її цивільного чоловіка затримали. Слідчий відділ відрив кримінальну справу за трьома статтями:

  • ч. 2 ст. 156 КК — розбещення малолітніх;
  • ч. 6 ст 153 КК — сексуальне насильство;
  • ч. 6 ст. 152 КК — зґвалтування.

Під час розгляду справи в суді засуджений частково визнав свою провину. Суд засудив його до довічного ув'язнення, але ні він, ні його захист не погодилися з цим. Вони оскаржили вирок, але Рівненський апеляційний суд скаргу не задовольнив і залишив обвинуваченому покарання, встановлене судом першої інстанції.

Раніше ми писали про те, що під Києвом двоє чоловіків зґвалтували 19-річну дівчину — вона викликала таксі, але переплутала машини, через що сіла до них в автомобіль. Одного вдалося затримати, другого оголосили в розшук.

Також повідомляли, що в Києві працівник школи затягнув у ліфт і зґвалтував 10-річну дівчинку. Йому загрожує 8 років в'язниці.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.