Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Нардеп Лозинсьский вважає, що мобілізаційний вік було знижено запізно
Зниження призовного віку з 27 до 25 років може стати не останньою межею, каже народний депутат від фракції “Голос” Роман Лозинський. Якщо повномасштабна війна триватиме і надалі, можливе зменшення віку для участі у бойових діях. Це важливо, тому що Україна продовжує боротьбу за власне існування.
Про це Лозинський повідомив в інтерв’ю "Ліга.нет". Нардеп зазначив, що мобілізаційний вік було знижено запізно.
"Ми запізно зменшили вік для мобілізації. Це факт. Тих, хто більш ніж два роки виконує завдання на лінії фронту, треба замінити. Чи може у суспільстві мати підтримку теза про те, що потрібно зменшувати вік для мобілізації – я думаю, це питання риторичне. Якщо запитати саме про бажання, ніхто б не сказав “так, давайте”. Але якщо ми говоримо про ті умови, в яких наша країна продовжує боротьбу, якщо ми говоримо про те, що ми досі продовжуємо боротьбу за власне існування, так, нам потрібне рішення про зменшення віку для участі у бойових діях, для оборони країни, для військової служби", - заявил Лозинський.
Він наголосив, що призовний вік можуть знизити до нижчої межі, якщо і надалі триватиме повномасштабна війна.
"І те, що зараз зменшили вік з 27 до 25 років, ми повинні реально дивитися на речі. За умови, що залишатиметься така лінія фронту, триватиме повномасштабна війна, не виключено, що це не остання зміна щодо призовного віку, віку для мобілізації", - зазначив нардеп.
2 квітня президент України Володимир Зеленський підписав закон, який зменшує максимальний призовний вік з 27 до 25 років. За даними джерел "Української правди" в Генштабі ЗСУ вважають, що рішення про мобілізацію з 25 років може додати до української армії приблизно 100 тисяч молодих військовослужбовців.
Наприкінці минулого року Зеленський повідомив, що військове керівництво під час засідання Ставки верховного головнокомандувача запропонувало мобілізувати додатково 450-500 тисяч осіб, серед яких і чоловіки від 25 років. Він також зазначив, що ця мобілізація обійдеться Україні у 500 мільярдів гривень.
Про те, що мобілізацію чоловіків варто починати не з 25 років, а з 21 року у інтерв’ю УП зазначив військовий із позивним «Істок», колишній керівник Курсу молодого бійця бригад, який є героєм стрічки «Ми були рекрутами». Раніше американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем закликав українську владу знизити нижній поріг мобілізації. Зокрема, він пропонував відправляти на фронт людей молодше 25 років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.