У Раді прокоментували інформацію про штрафи у 100 тисяч за неявку до ТЦК

Читать на русском

Інформація про шалені штрафи не відповідає дійсності

Читать на русском
У Раді роз'яснили інформацію про штрафи у 100 тисяч за неявку до ТЦК
Військовий квиток і Верховна Рада

Інформація про шалені штрафи не відповідає дійсності

Оприлюднена журналістом Юрієм Бутусовим інформація про космічні штрафи за ігнорування візиту до ТЦК не підтвердилась. Щобільше, дані про так звану нову концепцію мобілізації в Україні некоректні, або взагалі фейкові. 

Саме так відреагував на повідомлення Юрія Бутусова член комітету з питань нацбезпеки, оборони і розвідки, народний депутат від “Слуги народу” Олександр Федієнко. У коментарі ТСН він назвав інформацію "дурнею" та такою, що "не відповідає дійсності".

"Дурня. Все що на скрині, не відповідає дійсності", — повідомив нардеп та доповнив: “Жодна норма що в таблиці у комітеті не розглядалась”.

Що цьому передувало?

Ввечері 15 березня журналіст Юрій Бутусов опублікував у своєму Facebook допис, у якому йшлося про нібито нову концепцію мобілізації. Згідно з оприлюдненими скриншотами, проєктом нового закону про мобілізацію пропонуються значно жорсткіші санкції за ігнорування повісток з Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК). Приміром, штраф за неявку до ТЦК може сягати від 100 до 200 тисяч гривень.

У разі, якщо протягом двох тижнів особа не з'являється до ТЦК після отримання попередження, до неї можуть бути застосовані такі заходи, як блокування виїзду за кордон, позбавлення права на водіння транспортних засобів, припинення дії статусу ФОП (фізичної особи-підприємця), скасування усіх державних виплат та субсидій, заборона на отримання кредитів протягом 10 років.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Початок війни у 2014 році змусив медичних працівників шукати нові методи роботи з травмами, оскільки попередні 70 років мирного часу не підготували їх до таких викликів. Для досвідченого фізичного терапевта Єлізавети Копєйкіної ця проблема стала особливо актуальною, і вона присвятила свою магістерську роботу допомозі військовим. Дізнаймося більше про цю тему з її власного досвіду.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.