“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Командувач Повітряних Сил ЗСУ розповів про типи далекобійних ракет, які є на озброєнні України
У Повітряних силах ЗСУ натякнули, чим українські військові могли атакувати бухту Севастополя 13 вересня, внаслідок чого було потоплено плаваючі засоби "Мінськ" і "Ростов-на-Дону". Завдати удару могли за допомогою далекобійних ракет, отриманих від західних партнерів. На озброєнні у ЗСУ є два види таких боєголовок - британські Storm Shadow і французькі Scalp.
Про це розповів командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук. За його словами, при згадуванні ударів по віддаленим об'єктам йдеться про крилаті ракети, а саме про британські Storm Shadow і французькі Scalp.
"Доповідаю! В авіації Повітряних Сил є два типи крилатих ракет, надані партнерами для боротьби з окупантом. Британські Storm Shadow ми підвішуємо під ліве крило Су-24М, французькі Scalp - під праве. Обидві ракети чудово працюють, без шансів для окупанта!", — зазначив Олещук.
За словами Олещука, під крилами українських бомбардувальників знайдеться місце і для німецької ракети Taurus. Після цього, зазначив він, "гру в міста" з окупантами можна буде продовжити ще більш ефективно.
Вночі 13 вересня Україна завдала удару по судноремонтному заводу ім. С. Орджонікідзе у Севастополі. Як наслідок — пошкоджені великий десантний корабель "Мінськ" та дизель-електричний підводний човен "Ростов-на-Дону", вони спалахнули. З останнього окупанти могли випускати "Калібри" по енергооб'єктах України.
Пошкоджений й судноремонтний завод. Також знищене приміщення, де, як повідомляється, росіяни планували розгорнути потужності для будування надводних дронів у 2024 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.