Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
“Це розповідь про взаємне кохання, де кожен день стає святом, коли поряд та людина, яка здатна захистити й підтримати. Це пісня про кохання, яке дарує надію і спокій, роблячи світ теплішим і світлішим лише завдяки тому, що поряд саме він.”, — розповіла Alena Omargalieva.
Минулого року наплив біженців з України вирішив проблеми багатьох польських рестораторів і готельєрів.
Все більше українців не планують залишатися в Польщі і вирішують виїхати до Канади, Іспанії чи Німеччини. Відсутність робочої сили тим часом масово заміщають азіати.
За останніми даними Євростату, на кінець червня у Німеччині вже проживало понад 1,3 мільйона біженців з України. У Польщі їхня кількість скоротилася до менш ніж 978 тисяч. Що це означає? Що багато українців не хочуть назавжди оселятися в Польщі.
Кількість іноземців, застрахованих в Установі соціального страхування, постійно зростає. На кінець липня вона становив 1,097 млн, тоді як на кінець червня – 1,094 млн. Проте українців у цій групі стає все менше. Їхня частка у загальній кількості іноземців, зареєстрованих у ZUS, впала до 68,3% з майже 72% рік тому.
Місце українців все частіше займають мігранти з далеких куточків світу. Вони працюють на будівництві, заводах тощо.
Як повідомляє "Rzeczpospolita", у готелях на Балтійському морі все частіше працевлаштовуються вихідці з Філіппін чи Індонезії.
Переважно з тієї ж причини, що й багато поляків. Просто за кордоном за таку ж роботу, як у Польщі, платять значно краще – навіть у два-три рази більше.
Минулого року наплив біженців з України вирішив проблеми багатьох польських рестораторів і готельєрів. Поляки не поспішають виконувати таку роботу, часто сезонну, бо вона просто копійчана у повівнянні із цінами.
Крім того, працевлаштування іноземців у Польщі може бути відповіддю на очікування молоді щодо зарплати. Дослідження, результатами якого поділився Webcon, показує, що 60% випускників планують поєднувати навчання з роботою, але лише 7% хочуть працювати у галузі, яка їх цікавить. Більшість розглядає можливість підробітку.
Цілих 40% респондентів хотіли б заробляти від 5000 до 7000 злотих брутто на місяць, а 19% прагне до зарплати вище 9 тис злотих. В основному це ті, хто планує кар’єру в IT.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що з червня відкрився продаж єдиного міжнародного квитка на рейс Київ-Прага з пересадкою в Перемишлі.
Також нещодавно в "Укрзалізниці" пояснили, якими поїздами українці можуть дістатися Польщі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.