Маркування має бути стійким до зовнішніх факторів та розбірливим
Автомобілі з газовою установкою повинні мати відповідне маркування. Наклейка повинна бути міцно прикріплена на легкодоступному і видному місці. Таке розпорядження міністра інфраструктури Польщі почало діяти 17 травня 2024 року. Про це повідомляє Business Insider.
Ще у вересні 2023 року прийняли постанову міністра інфраструктури, яка стосувалася встановлення додаткової системи газопостачання. Вищезгадана постанова запроваджує абсолютно новий обов’язок: водії, які встановили нові газові установки, повинні будуть розмістити відповідні значки на автомобілях.
На польських дорогах є багато транспортних засобів, які мають установку LPG, встановлену на заводі або в авторизованих майстернях. Польща є лідером у Європі за кількістю автомобілів, що працюють на газі. Вказується, що польськими дорогами їздять понад 3 мільйони автомобілів з газовим двигуном.
Власники автомобілів з газовою установкою повинні будуть купувати наклейки на авто. Законодавчо встановлений обов’язок поширюється на власників автомобілів, в яких встановлено нову систему додаткового газопостачання. Як пояснює сервіс Moto.pl, таке маркування, також у формі наклейки, має містити конкретні дані: номер сертифіката допуску (наприклад, PL*0004*002/G або PL-R115*0004*002/ G), дані монтажника або назву заводу, який встановлює установку, та серійний номер витягу із сертифіката допуску.
Наклейка повинна бути прикріплена у видимому місці (наприклад, на рамі дверей або під кришкою моторного відсіку). Крім того, значок має бути стійким до зовнішніх факторів, і бути розбірливим.
Благодійний фонд Habitat for Humanity Poland запроваджує в Польщі програму фінансової допомоги для оренди житла українським сім'ям, які знайшли прихисток у країні. Про це повідомляє видання Visit Ukraine.
Програма "Крок Додому" призначена для підтримки осіб, які втекли від війни в Україні, і мають проблеми з орендою житла в Польщі. Фонд пропонує послуги з пошуку та оформлення оренди житла, а також фінансову допомогу та інші види підтримки. Для участі у програмі можуть подавати заявки особи, які:
Програма підтримки українців діє на всій території Польщі. Послуги для біженців є безкоштовними, проте учасники зобов'язані сплачувати частину витрат, пов'язаних з орендою житла. Комунікація з учасниками програми здійснюється через електронну пошту та телефонний зв'язок. Завданням біженців буде перегляд пропозицій, спілкування з орендодавцями та Habitat Poland, а також огляд доступних помешкань.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.