Головна
Світ
12:29, 12 Липня
Информатор UA

Интро

Уряд Литви схвалив пакет допомоги в розмірі 10 мільйонів євро. Кошти спрямують на відновлення України. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Euractiv. Допомога покликана для прискореного відновлення України, оскільки багато українців прагнуть повернутися у свою країну, а інші вже зробили це. "Ця урядова допомога - кошти для критично важливої інфраструктури, базових потреб і основних послуг. Українці переможуть, тому що правда і рішучість захищати і будувати на їхньому боці, і вони переважують руйнування і жорстокість агресора", - сказала прем'єр-міністр Литви Інґріда Шимоніте. За її словами, допомагаючи Україні, Литва прагне максимально прискорити перемогу та відбудову країни. Допомогу уряду перерахують в Національний банк України. Нагадаємо, відновлення Луганської області після війни займе близько 10 років. Крім того, Велика Британія буде очолювати процес відновлення України після нашої перемоги. Також Інформатор писав, що власник Virgin Galactic Річард Бренсон відвідав Гостомель, він цікавиться відновленням аеродрому "Антонов". Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Литва виділила 10 мільйонів євро допомоги для відбудови України

Читать на русском

Допомогу перерахують в Національний банк України

Читать на русском
Литва виділила 10 мільйонів євро допомоги для відбудови України

Допомогу перерахують в Національний банк України

Уряд Литви схвалив пакет допомоги в розмірі 10 мільйонів євро. Кошти спрямують на відновлення України.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Euractiv.

Допомога покликана для прискореного відновлення України, оскільки багато українців прагнуть повернутися у свою країну, а інші вже зробили це.

"Ця урядова допомога - кошти для критично важливої інфраструктури, базових потреб і основних послуг. Українці переможуть, тому що правда і рішучість захищати і будувати на їхньому боці, і вони переважують руйнування і жорстокість агресора", - сказала прем'єр-міністр Литви Інґріда Шимоніте.

За її словами, допомагаючи Україні, Литва прагне максимально прискорити перемогу та відбудову країни. Допомогу уряду перерахують в Національний банк України.

Нагадаємо, відновлення Луганської області після війни займе близько 10 років. Крім того, Велика Британія буде очолювати процес відновлення України після нашої перемоги.

Також Інформатор писав, що власник Virgin Galactic Річард Бренсон відвідав Гостомель, він цікавиться відновленням аеродрому "Антонов".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.