RU
Головна
Світ
09:17, 22 Жовтня
Информатор UA

Интро

У Польщі через ураган в Нижній Сілезії загинули четверо людей, серед яких і громадянин України. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на TVP3 . На дорогах всього регіону виникло ускладнення руху, а у Свідницькому повіті стався нещасний випадок, внаслідок якого загинув 43-річний українець. Чоловік перебував за кермом вантажівки, яка перекинулася та впала у канаву. У місті Сехніце сильний вітер зруйнував стіну недобудованого будинку. На місці інциденту загинув 55-річний чоловік. Ще двоє людей у Вроцлаві стали жертвами негоди, коли на їхню машину впало дерево. За даними регіонального штабу Державної пожежної служби Польщі, через ураган постраждали семеро людей. Багато з них отримали травми в аваріях, серед іншого і від падіння дерев або окремих гілок на автомобілі. Нагадаємо, у Львові через ураган загинули двоє людей.Крім того, кількість загиблих від урагану в США зросла до 63 осіб . Раніше Інформатор писав, що на кордоні України та Угорщини через ураган зупинили роботу пункти пропуску. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут . Фото: Aleksander Koźmiński

У Польщі через ураган загинув українець

Читать на русском
У Польщі через ураган загинув українець

Загалом жертвами негоди стали четверо людей

У Польщі через ураган в Нижній Сілезії загинули четверо людей, серед яких і громадянин України.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на TVP3 .

На дорогах всього регіону виникло ускладнення руху, а у Свідницькому повіті стався нещасний випадок, внаслідок якого загинув 43-річний українець. Чоловік перебував за кермом вантажівки, яка перекинулася та впала у канаву.

У місті Сехніце сильний вітер зруйнував стіну недобудованого будинку. На місці інциденту загинув 55-річний чоловік. Ще двоє людей у Вроцлаві стали жертвами негоди, коли на їхню машину впало дерево.

За даними регіонального штабу Державної пожежної служби Польщі, через ураган постраждали семеро людей. Багато з них отримали травми в аваріях, серед іншого і від падіння дерев або окремих гілок на автомобілі.

 

Нагадаємо, у Львові через ураган загинули двоє людей.Крім того, кількість загиблих від урагану «Іда» в США зросла до 63 осіб .

Раніше Інформатор писав, що на кордоні України та Угорщини через ураган зупинили роботу пункти пропуску.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

Фото: Aleksander Koźmiński

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.