“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Американський лідер зосередиться на економічних питаннях
Американський президент Джо Байден після величезної зовнішньополітичної перемоги у вигляді схвалення Конгресом нових пакетів допомоги Києву рідше згадуватиме Україну у своїй передвиборчій програмі. Чинний глава Америки зосередиться на економічних питаннях.
Про те, що тема України може відійти на другий план, пише Politico з посиланням на чиновників Білого дому та співробітників кампанії. Журналісти видання стверджують, що команда Байдена не має наміру найближчими місяцями підтримувати питання допомоги Україні в центрі уваги громадськості. У Байдена хочуть зосередитись на роботі з частиною електорату, яку більше хвилюють економічні питання.
"Тепер, коли Конгрес вжив додаткових заходів, це, природно, менш актуальне питання", - пояснив високопосадовець адміністрації президента.
"Найважливіші для світу проблеми необов'язково є значущою темою для виборців", - зазначила Дженніфер Палмієрі, яка очолювала відділ з комунікацій у кампанії Гілларі Клінтон у 2016 році.
За її словами, узгодження фінансування для України — це надзвичайно важливе, проте "з точки зору того, що хвилює людей у їхньому повсякденному житті, це не має значення".
Офіційно команда Байдена наполягає, що президентові не доводиться обирати серед важливих тем. Однак, як зазначає видання, час — обмежений ресурс у виборчих кампаніях, і президент має зосередитись на створенні робочих місць та податках, тоді як українська тематика, хоч і важлива, але у даному випадку є приводом для критики його потенційного суперника від республіканців Дональда Трампа.
40% зареєстрованих виборців у США проголосували б за демократа Байдена, якби вибори відбулися вже сьогодні. Трампа підтримали б 39%. Відрив чинного президента США від свого суперника на один пункт зменшився порівняно з чотирма відсотковими пунктами, які мав Байден в опитуванні Reuters/Ipsos, проведеному протягом 4-8 квітня.
За шість місяців до виборів електорат Америки досі чітко не визначився. 28% американців сказали, що ще не мають свого кандидата. Вони схильні підтримувати можливого представника третьої сторони або взагалі не мають наміру голосувати.
В опитуванні Трамп випереджає Байдена серед чоловіків – 41% до 35%, а Байден серед жінок – 35% до 33 %. Він також лідирує серед респондентів без вищої освіти, тоді як чинний лідер США мав перевагу серед випускників коледжів.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про так званий "фактор Кеннеді". Це ймовірність, при якій незалежний кандидат може вкрасти голоси у Байдена та Трампа на виборах-2024.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.