- Зазвичай у моїх пісень серйозніше музичне та ліричне наповнення, але "Голубка моя, прилітай" - це експеримент. Я знаю, що багато хто зараз хоче хоча б на кілька хвилин відволіктися, і ця пісня створена саме для цього, - розповів Петро Чорний.
Відразу після свята громадяни вирушили подорожувати
Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що 1 січня, відразу після Нового року, до України намагалися потрапити 16 нелегальних мігрантів, яким відмовили у в'їзді.
Про це повідомила прес-служба МВС,- передає Інформатор . Цього року 1 січня кордон України перетнуло у 9 разів менше людей, ніж у 2020 році, а також посилився контроль за «нелегалами». Не пропустили 90 людей, в числі яких і були потенційні мігранти.
Раніше ми писали, що українські прикордонники затримали росіянина, якого 12 років розшукував «Інтерпол» за викрадення людини .
Крім того, прикордонники затримали іноземця, який розшукується за відмивання грошей .