"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Учасники вимагатимуть ратифікації Стамбульської конвенції
Пандемія COVID-19 змінила життя людей у всіх куточках планети. Особливо сильно її наслідки позначилися на жінках. Виріс рівень домашнього насильства, обсяг домашньої роботи збільшився, а необхідність займатися дистанційним навчанням дітей лягла переважно на жіночі плечі.
«У пандемії жіноче обличчя». Під таким слоганом цього року пройде Марш жінок 2021. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на організаторів заходу .
Нові «коронавірусні» реалії посилили проблеми, які існували роками. До зростання рівня домашнього насильства в умовах карантину додалася неможливість ізолювати агресора. Жінки, які складають більшість працівниць соціальної сфери і охорони здоров'я, не отримують необхідних ресурсів для безпечних умов праці. Обсяг домашньої роботи також збільшився - до нього додалася необхідність займатися з дітьми, що як і раніше вважається «нечоловічою справою». Багато жінок залишилися без роботи і не отримують достатньо допомоги від держави. Інші - змушені лавірувати між своєю дистанційною роботою і дистанційним навчанням дітей, повинні самостійно шукати техніку і засоби зв'язку для себе і дитини.
Додатково до наслідків, безпосередньо викликаних коронавірусом, жінки також страждають від труднощів доступу до основних служб охорони здоров'я. Інші медичні послуги відійшли на другий план у зв'язку з перевантаженістю установ охорони здоров'я. Від цього сильно постраждали жінки з інвалідністю, хронічними захворюваннями і вагітні жінки, які не можуть отримати медичні послуги в повному обсязі. Крім цього, різні програми профілактики, зокрема, раку молочної залози і раку шийки матки, стали другорядними.
На всі ці проблеми хочуть в черговий раз звернути увагу організатори і учасники Маршу жінок.
Чого вимагатимуть учасники Маршу?
Марш пройде 8 березня о 13.00 в Києві. Отримати додаткову інформацію можна на сторінці заходу у Facebook і Instagram.
Раніше ми розповідали про результати дослідження, як пандемія вплинула на життя жінок в Україні. Також ми повідомляли, що, за даними ООН, кожна третя жінка в світі піддається насильству.