RU
Головна
Україна
Події
09:43, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

У норвезькому місті Конгсберг невідомий чоловік напав на перехожих. У момент нападу він був озброєний луком і стрілами. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на норвезьку телерадіокомпанію NRK. Поліції вже вдалося затримати нападника - це сталося через пів години після першого повідомлення про напад. Чоловік пересувався містом і стріляв у людей. За даними поліції, він встиг убити 5 осіб, ще 2 отримали поранення. При затриманні стрілок чинив опір, поліцейським довелося зробити попереджувальні постріли. Про особу злочинця офіційно поки нічого не повідомляється. Фото: Reidar Folkedal Поліція впевнена, що чоловік діяв сам, але його мотиви поки невідомі. Будуть відпрацьовуватися всі версії, у тому числі і теракт. Через напад у Конгсберзі поліцейським по всій Норвегії наказано озброїтися (зазвичай вони не носять зброю). Прем'єр-міністерка країни Ерна Солберг провела термінову пресконференцію, на якій назвала інцидент . Targetting with arrow near olslo.Norway 🇳🇴#Kongsberg town. pic.twitter.com/WiUde8nePf Buğrahan Tunalı 🟡🔴 (@Tunali_Bugrahan) October 13, 2021 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Фото:KJETIL STORMARK

У Норвегії чоловік, озброєний луком і стрілами, напав на перехожих: загинули 5 людей

Читать на русском
У Норвегії чоловік, озброєний луком і стрілами, напав на перехожих: загинули 5 людей

Нападник затриманий

У норвезькому місті Конгсберг невідомий чоловік напав на перехожих. У момент нападу він був озброєний луком і стрілами.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на норвезьку телерадіокомпанію NRK.

Поліції вже вдалося затримати нападника - це сталося через пів години після першого повідомлення про напад. Чоловік пересувався містом і стріляв у людей. За даними поліції, він встиг убити 5 осіб, ще 2 отримали поранення. При затриманні стрілок чинив опір, поліцейським довелося зробити попереджувальні постріли. Про особу злочинця офіційно поки нічого не повідомляється.

Фото: Reidar Folkedal
Фото: Reidar Folkedal

Поліція впевнена, що чоловік діяв сам, але його мотиви поки невідомі. Будуть відпрацьовуватися всі версії, у тому числі і теракт. Через напад у Конгсберзі поліцейським по всій Норвегії наказано озброїтися (зазвичай вони не носять зброю). Прем'єр-міністерка країни Ерна Солберг провела термінову пресконференцію, на якій назвала інцидент «шокуючим».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Фото: KJETIL STORMARK

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.