“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Астероїд Бенну складається з губчастої речовини, яка при ударах стискається, а не кришиться
У NASA відправили на невеликій навколоземний астероїд Бенну апарат для вивчення його поверхні. Вчені намагаються зрозуміти, з чого складаються тіла, які знаходяться у безпосередній близькості до нашої планети.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт NASA.
Ранні спостереження за астероїдом з Землі за допомогою телескопу показали наявність великих смуг дрібнозернистого матеріалу розміром менше кількох сантиметрів, званих дрібним реголітом.
Вчені припустили, що вся поверхня астероїда Бенну встелена реголітом - залишковим ґрунтом, що є продуктом космічного вивітрювання породи.
Але виявилося, що здебільшого поверхня астероїду складається з великих валунів. Коли місія NASA OSIRIS-REx прибула на Бенну наприкінці 2018 року, астронавти побачили поверхню, вкриту валунами.
Таємнича відсутність тонкого реголіту стала ще більш дивною, коли вчені місії виявили свідоцтва процесів, потенційно здатних подрібнювати валуни в невеликий реголіт.
"Коли з'явилися перші зображення Бенну, ми зазначили деякі області, де дозвіл було недостатньо високим, щоб побачити, чи є там дрібні камені або невеликий реголіт. Ми почали використовувати наш підхід машинного навчання, щоб відрізняти невеликий реголіт від гірських порід за допомогою теплового інфрачервоного випромінювання", - розповіли в NASA.
Команда прийшла до висновку, що дуже мало дрібного реголіту утворюється з високопористих гірських порід Бенну, тому що вони стискаються, а не дробляться від ударів метеоритів.
Подібно до губки, порожнечі в скелях пом'якшують удари від зіткнень з іншими небесними тілами. Ці результати узгоджуються з лабораторними експериментами дослідних груп.
Раніше Інформатор повідомляв, що NASA запустить космічний апарат DART на астероїди з ракетою SpaceX Falcon 9.
Також ми писали, що в NASA винайшли новий спосіб передавання інформації з космічних глибин на Землю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .