RU
Головна
Наука
Космос
22:40, 22 Жовтня
Информатор UA

Интро

У NASA відправили на невеликій навколоземний астероїд Бенну апарат для вивчення його поверхні. Вчені намагаються зрозуміти, з чого складаються тіла, які знаходяться у безпосередній близькості до нашої планети. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт NASA. Ранні спостереження за астероїдом з Землі за допомогою телескопу показали наявність великих смуг дрібнозернистого матеріалу розміром менше кількох сантиметрів, званих дрібним реголітом. Вчені припустили, що вся поверхня астероїда Бенну встелена реголітом - залишковим ґрунтом, що є продуктом космічного вивітрювання породи. Але виявилося, що здебільшого поверхня астероїду складається з великих валунів. Коли місія NASA OSIRIS-REx прибула на Бенну наприкінці 2018 року, астронавти побачили поверхню, вкриту валунами. Таємнича відсутність тонкого реголіту стала ще більш дивною, коли вчені місії виявили свідоцтва процесів, потенційно здатних подрібнювати валуни в невеликий реголіт. "Коли з'явилися перші зображення Бенну, ми зазначили деякі області, де дозвіл було недостатньо високим, щоб побачити, чи є там дрібні камені або невеликий реголіт. Ми почали використовувати наш підхід машинного навчання, щоб відрізняти невеликий реголіт від гірських порід за допомогою теплового інфрачервоного випромінювання", - розповіли в NASA. Команда прийшла до висновку, що дуже мало дрібного реголіту утворюється з високопористих гірських порід Бенну, тому що вони стискаються, а не дробляться від ударів метеоритів. Подібно до губки, порожнечі в скелях пом'якшують удари від зіткнень з іншими небесними тілами. Ці результати узгоджуються з лабораторними експериментами дослідних груп. Раніше Інформатор повідомляв, що NASA запустить космічний апарат DART на астероїди з ракетою SpaceX Falcon 9. Також ми писали, що в NASA винайшли новий спосіб передавання інформації з космічних глибин на Землю. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

У NASA розповіли, з чого складається астероїд Бенну, що обертається поруч із Землею

Читать на русском
У NASA розповіли, з чого складається астероїд Бенну, що обертається поруч із Землею

Астероїд Бенну складається з губчастої речовини, яка при ударах стискається, а не кришиться

У NASA відправили на невеликій навколоземний астероїд Бенну апарат для вивчення його поверхні. Вчені намагаються зрозуміти, з чого складаються тіла, які знаходяться у безпосередній близькості до нашої планети. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт NASA. 

Ранні спостереження за астероїдом з Землі за допомогою телескопу показали наявність великих смуг дрібнозернистого матеріалу розміром менше кількох сантиметрів, званих дрібним реголітом.

Вчені припустили, що вся поверхня астероїда Бенну встелена реголітом - залишковим ґрунтом, що є продуктом космічного вивітрювання породи.

Але виявилося, що здебільшого поверхня астероїду складається з великих валунів. Коли місія NASA OSIRIS-REx прибула на Бенну наприкінці 2018 року, астронавти побачили поверхню, вкриту валунами.

Таємнича відсутність тонкого реголіту стала ще більш дивною, коли вчені місії виявили свідоцтва процесів, потенційно здатних подрібнювати валуни в невеликий реголіт.

"Коли з'явилися перші зображення Бенну, ми зазначили деякі області, де дозвіл було недостатньо високим, щоб побачити, чи є там дрібні камені або невеликий реголіт. Ми почали використовувати наш підхід машинного навчання, щоб відрізняти невеликий реголіт від гірських порід за допомогою теплового інфрачервоного випромінювання", - розповіли в NASA. 

Команда прийшла до висновку, що дуже мало дрібного реголіту утворюється з високопористих гірських порід Бенну, тому що вони стискаються, а не дробляться від ударів метеоритів

Подібно до губки, порожнечі в скелях пом'якшують удари від зіткнень з іншими небесними тілами. Ці результати узгоджуються з лабораторними експериментами дослідних груп.

 

Раніше Інформатор повідомляв, що NASA запустить космічний апарат DART на астероїди з ракетою SpaceX Falcon 9.

Також ми писали, що в NASA винайшли новий спосіб передавання інформації з космічних глибин на Землю. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.