"У нас є одне завдання". Байден зробив заяву щодо участі в президентській гонці

Читать на русском

Байден назвав критичні публікації в ЗМІ щодо нього "спекуляціями"

Читать на русском
Байден
Байден відмовився знімати свою кандидату з виборів

Байден назвав критичні публікації в ЗМІ щодо нього "спекуляціями"

Президент США Джо Байден заявив, що не збирається знімати свою кандидатуру з президентських виборів. Питання виникло на тлі невдалого виступу американського президента на дебатах із Дональдом Трампом. Нинішній президент США заявив, що "твердо налаштований" брати участь в гонці.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на лист Байдена до конгресменів-демократів, яке наводить Axios.

"Попри всі спекуляції в пресі та інших джерелах твердо налаштований залишитися в цій гонці, пройти її до кінця і перемогти Дональда Трампа", - йдеться у листі.

Також Байден приділив увагу занепокоєнням, які з'явились в американському суспільстві після дебатів.

"У нас є одне завдання. Перемогти Дональда Трампа. У нас є 42 дні до з'їзду Демократичної партії і 119 днів до загальних виборів. Будь-яке послаблення рішучості або відсутність ясності щодо майбутнього завдання лише допомагає Трампу і шкодить нам", – заявив він.

З чим пов'язане занепокоєння демократів щодо Байдена

Байден та Трамп наразі є основними кандидатами на президентських виборах в США восени цього року. Після перших дебатів, які відбулись між кандидатами тиждень тому, рейтинг Байдена почав падати. Бо він показав себе з ненайкращого боку. 

Більшість світових ЗМІ прогнозували, що Байден зніметься з передвиборчої гонки, але він заявив, що зробить це лише якщо цього попросить Господь всемогутній. А наразі його підтримує родина, тож він продовжить свій шлях. Варто зазначити, що Трамп теж проти того, щоб Байден знімався з перегонів. Він впевнений, що іншого кандидата буде складніше перемогти.

Згідно з опитуванням CBS після дебатів, 72% виборців вважають, що у Байдена немає ментального і когнітивного здоров'я для того, щоб служити президентом. Багато високопосадових демократичних коментаторів та лівих видань закликали Байдена вибути з виборів. Так само вчинили у New York Times та Atlanta Journal-Constitution. Вони теж закликали Байдена вийти з перегонів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.