Байден заявив, що зніметься з виборів лише тоді, якщо цього попросить Господь всемогутній

Читать на русском

81-річний президент США також повідомив, що він не проходив когнітивний тест і ніхто не говорив, що він має це зробити

Читать на русском
Байден заявив, що зніметься з виборів лише тоді, якщо цього попросить Господь всемогутній
Джой Байден

81-річний президент США також повідомив, що він не проходив когнітивний тест і ніхто не говорив, що він має це зробити

Президент США Джо Байден взяв на себе відповідальність за провал на дебатах із Дональдом Трампом та визнав їх поганим епізодом передвиборчої кампанії. У своєму першому інтерв'ю після дебатів він пояснив провал застудою і поганим самопочуттям, і заявив, що не зніматиметься з виборів.

81-річний президент США повідомив, що не проходив когнітивний тест і "ніхто не говорив", що він має це зробити.

"Я балотуюся і збираюся виграти знову", - заявив Байден у відповідь на спекуляції щодо його можливого зняття з виборів в інтерв'ю ABC.

Журналіст запитав у Байдена, чи зніметься він з виборів, якщо його переконають, що він не здатний перемогти колишнього президента США Дональда Трампа. І тут Байден загадав Господа, натякаючи, що до останньої миті боротиметься за США.

"Це залежить від того... якщо Господь всемогутній спуститься і скаже мені це, тоді я можу це зробити", - сказав президент США.

На запитання, чи проходитиме він когнітивний тест, він зіслався на свою роботу в Білому домі. Байден запевнив, що щодня проходить випробування.

"Я проходжу когнітивний тест щодня. Щодня я проходжу цей тест. Все, що я роблю (це тест - ред.), - сказав глава США.

Президент Байден також відкинув результати опитувань, за якими він відстає від Трампа та зазначив, що він перебуває у більш вигідному становищі в інших дослідженнях.

Невдалі дебати Байдена

Провал на дебатах пан Байден пояснив "дуже сильною застудою" та втомою після двох поїздок до Європи.

"Я був виснажений. Я не прислухався до своїх інстинктів щодо підготовки. Це була погана ніч", - сказав він.

Водночас президент вважає, що він "все ще у добрій формі". Президент США вважає, що залишається тією ж людиною, якою він був, коли обійняв посаду. Він зарахував до своїх заслуг мирний план для Близького Сходу, розширення НАТО та зростання економіки США.

Байден позитивно відповів на запитання, чи вистачить йому сил ще на чотири роки президентства.

"Я б не балотувався, якби не вважав, що це так. Послухайте, я знову балотуюся, тому що вважаю, що краще розумію, що потрібно зробити, щоб вивести нашу націю на новий рівень",— додав він.

Серед демократів триває дискусія щодо необхідності змінити кандидатуру Джо Байдена на виборах після дебатів із Дональдом Трампом. За інформацією The New York Times, він уже сам задумався про вихід із перегонів, хоча публічно говорить про протилежне.

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що навіть союзники Байдена засумнівалися у його здатності керувати Америкою після провальних дебатів. Вони вважають його повільним і таким, який довго приймає рішення. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.