У Нацполіціі розпочали роботу ювенальні слідчі: чим займатимуться

Читать на русском

Ювенали проводитимуть роботу з різними категоріями дітей

Читать на русском
У Нацполіціі розпочали роботу ювенальні слідчі: чим займатимуться

Ювенали проводитимуть роботу з різними категоріями дітей

У Національній поліції України у вівторок, 1 червня, розпочали роботу слідчі ювенальної превенції. Вони будуть працювати з дітьми, які вчинили злочини,або стали свідками чи пережили насильство. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу МВС.   

Ювенальний сектор в поліції створений для ефективного розслідування резонансних злочинів, скоєних дітьми та стосовно дітей, а також протидії дитячим і підлітковим суїцидам. 

За чотири місяці поточного року неповнолітні в Україні здійснили близько півтори тисячі злочинів. Половина з них - крадіжки, також грабежі, шахрайство, умисні тяжкі тілесні, розбій і умисні вбивства.

Правоохоронці переконані, що більшість таких дітей в майбутньому оберуть кримінальний шлях як реалізацію в житті. Щоб цього не сталося, з цими підлітками важливо проводити психологічну та правову роботу. 

Ще одне завдання ювенальної поліції - мінімізувати вплив на психіку дитини під час неодноразових допитів під час досудового розслідування і судового розгляду.

Особливо травмуючим такий досвід може стати для жертв, які пережили дії сексуального і насильницького характеру з боку третіх осіб. 

Крім того, поліцейські ювенальної превенції зможуть фізично і соціально захищати дітей, по відношенню до яких насильство здійснюється в поточний момент. 

Вони можуть здійснювати піклування щодо таких дітей відповідно до законодавства України і проникати до житла без рішення суду для надання допомоги у випадках, якщо життю або здоров'ю дитини будь-хто загрожує.

Далі ювенали інформують службу у справах дітей про виявлену ситуації з дитиною і передають його туди.

Також поліцейські ювенальної превенції можуть сприяти винесенню забороненого припису, який захищає жертв домашнього насильства і ховає від агресорів. 

Раніше Інформатор повідомляв, що на думку кіберполіції, нещодавні випадки суїциду серед дітей не пов'язані з групами в інтернеті.

Також повідомлялося, про що говорити з дитиною, яка хоче скоїти суїцид .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.