“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Міноборони рф звинувачує у всьому "київський режим"
Вночі 28 липня "ворожий безпілотник" намагався атакувати один з об'єктів у Москві. Міноборони рф нібито вдалося його збити. Руйнувань немає.
Про це повідомив мер Москви Сергій Собянін. За його словами, спробу атаки здійснили вночі, 28 липня.
"Вночі було здійснено спробу атаки ворожого безпілотника, який був збитий силами Міністерства оборони. Руйнувань і постраждалих немає", - сказав Собянін.
У Міноборони росії заявили, що засоби ППО запобігли спробі нічної атаки об'єктів у Московській області. У всьому звинувачують "київський режим".
"Сьогодні вранці припинено спробу київського режиму здійснити терористичну атаку безпілотним літальним апаратом по об'єктам на території Московської області. Засобами ППО БПЛА знищено. Постраждалих та руйнувань немає", - зазначили у Міноборони рф.
Для перехоплення безпілотників росіяни застосовують комплекси малого радіуса дії, як-от ЗРПК "Панцир-С1", ЗРК Тор-М2. Колись вони вважалися потужними, але зараз це не так, з'явилися інші, сучасніші, дрони й системи ППО. Таку думку висловив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.
"Для перехоплення малогабаритних об'єктів, наприклад БПЛА, застосовуються зовсім не С-300 або С-400, а комплекси малого радіуса дії. До таких належать ЗРПК "Панцир-С1", ЗРК Тор-М2 та інші. Але вищезазначені вважаються найсучаснішими. Вважаються", – зазначив Коваленко.
Він нагадав, що у ЗРК Тор-М2 ефективний радіус охоплення – 12 кілометрів, вироблено – 132 одиниці. У ЗРПК Панцир-С1 ефективний радіус охоплення – 15 кілометрів, вироблено – 116 одиниць. В Україні росіяни, згідно з офіційними даними, втратили 27 ЗРК Тор-М1/2 та 18 ЗРПК Панцир-С1. Згідно з не верифікованими даними, втрати РОВ становлять понад 50 ЗРК Тор-М1/2 та 45 ЗРПК Панцир-С1.
"Тобто втрати майже 50% від загальної кількості + перебування в зоні бойових дій не менше половини від тих, що залишилися. Це яскравий приклад того, що зараз відбувається з російською ППО. Вона стає нефункціональною. Виробництво цих комплексів – це не викочування Т-62 або Т-54/55 зі зберігання, це складний процес. Навіть відновлення зі зберігання непросте й довготривале", - пояснив Коваленко.
За його словами, росія залишається без ешелонів малого та середнього радіуса дії. Велика кількість С-300 і С-400 виявляються марними проти "малогабаритних об'єктів, які необхідно перехоплювати зовсім іншими системами".
"Таким чином, повітряний простір росії перетворюється на друшляк. Хоча ні, друшляк – це дрібно, тут цілі вирви, наскрізні тунелі в російській ППО", - наголосив Коваленко.
Раніше ми писали, що захисники України звільнили Старомайорське на Донеччині. Крім того, у Мелітополі зарізали чотирьох окупантів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.