У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Стало відомо, що додадуть в monobank криптовалюту
У monobank не збираються додавати відому криптовалюту Біткоїн як опцію оплати до своїх послуг. Про це розповів Михайло Рогальський, співзасновник фінустанови. Він пояснив, чому банк ухвалив таке рішення.
Про це Михайло Рогальський розповів в інтерв'ю виданню Forbes Ukraine. За словами співзасновника фінустанови, в mono не планують додавати біткоїн в якості однієї з опцій для оплати. Тобто, клієнти банку можуть розраховуватися лише гривнями, доларами, євро тощо, але не криптовалютою.
Михайло Рогальський пояснив, чому було ухвалено таке рішення. Експерт підкреслив, що Біткоїн в наших та європейських регуляторах (Національний банк, інші фінустанови) має погану репутацію.
"І тому, оскільки в нас є основний бізнес, який є важливим, ставити його під ризик, працюючи з високоризиковими активами, було б нелогічно", - каже Михайло Рогальський.
Слід зазначити, що в Національному банку України дійсно називали криптовалюту дуже ризикованим інструментом. За словами першої заступниці голови Національного банку Катерини Рожкової, краще використовувати альтернативи (наприклад, депозити, військові облігації тощо).
"У світі ставлення до криптовалюти не однозначне. І ми вже були свідками серйозних потрясінь на цих ринках в США, коли виявлялося, що криптовалюти, які мали бути забезпечені фізичними доларами, виявилися незабезпеченими нічим, і це дуже великі ризики", – пояснила експертка.
Українські фонди зібрали понад 134 мільйонів доларів у криптовалюті з початку повномасштабної війни. Ці кошти були спрямовані на гуманітарну допомогу. Також відомо, що на військову кампанію у криптовалюті було зібрано понад 91 мільйон доларів. Такі дані показали в результаті дослідження від компанії Crystal Blockchain.
"Це лише невелика частина мільярдів пожертвувань, які зібрала Україна. Але її крипточастина сприяла закупівлі зброї, боєприпасів, медичного обладнання та інших важливих військових товарів", - розповідають експерти.
У компанії Uber оголосили, що з часом клієнти зможуть розраховуватися за поїздки в таксі криптовалютою. За словами СЕО Uber Дара Хосровшахі, Uber розглядає можливість оплати у вигляді Біткоїнів та інших видів цифрової валюти. Якщо компанія піде на цей крок, то, можливо, розплачуватися Біткоїном зможуть й українці.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна увійшла в топ-10 держав, де найбільше цікавляться криптовалютою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.