Головна
Світ
15:32, 23 Червня
Информатор UA

Интро

У Молдові продовжили надзвичайний стан ще на 45 днів. Він діє з початку повномасштабного вторгнення росії до України 24 лютого. Про це повідомляє Інформатор з посиланням наNewsMaker. Прем'єр-міністр Молдови Наталя Гаврилиця заявила, що Молдова найбільше з країн, що межують з Україною, постраждала через війну в сусідній державі. Найкращий інструмент ухвалити рішення продовжити надзвичайний стан, сказала Гаврилиця. Вона також зазначила, що це дасть змогу Нацкомісії з надзвичайних ситуацій приймати рішення про безпеку кордону, забезпечення громадського порядку, в управлінні потоком біженців, влаштуванні дітей біженців в освітні заклади, медобслуговування біженців. Нагадаємо,Україна отримає 35 бойових машин піхоти М-80А. Їх везуть в обхід Угорщини, яка не дала дозвіл на транзит. Крім того, більшість жителів Німеччини впевнені, що нормальні відносини з рф неможливі, поки путін має владу. Такожписав, щоФінляндія готова до війни з Росією у разі нападу. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Молдові через війну в Україні продовжили надзвичайний стан

Читать на русском
У Молдові через війну в Україні продовжили надзвичайний стан

Країна приймає українських біженців

У Молдові продовжили надзвичайний стан ще на 45 днів. Він діє з початку повномасштабного вторгнення росії до України 24 лютого.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на NewsMaker.

Прем'єр-міністр Молдови Наталя Гаврилиця заявила, що Молдова найбільше з країн, що межують з Україною, постраждала через війну в сусідній державі.

«Найкращий інструмент — ухвалити рішення продовжити надзвичайний стан», — сказала Гаврилиця.

Вона також зазначила, що це дасть змогу Нацкомісії з надзвичайних ситуацій приймати рішення про безпеку кордону, забезпечення громадського порядку, в управлінні потоком біженців, влаштуванні дітей біженців в освітні заклади, медобслуговування біженців. 

Нагадаємо, Україна отримає 35 бойових машин піхоти М-80А. Їх везуть в обхід Угорщини, яка не дала дозвіл на транзит. Крім того, більшість жителів Німеччини впевнені, що нормальні відносини з рф неможливі, поки путін має владу.

Також Інформатор писав, що Фінляндія готова до війни з Росією у разі нападу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.