Головна
Світ
22:41, 22 Червня
Информатор UA

Интро

Збройні сили Фінляндії готові до війни з росією у випадку, якщо російські війська вирішать піти в атаку. Протягом останніх десятиліть країна готувалась до нападу з боку рф. Про це заявив командувач Силами оборони Фінляндії генерал Тімо Ківінен, передає Інформатор з посиланням на агентство Reuters. "Ми планомірно розвивали нашу військову оборону саме для того виду бойових дій, який ведеться там (в Україні, ред.), із масованим застосуванням вогневої потужності, бронетехніки, а також авіації", сказав Ківівен. Командувач фінськими силами оборони додав, що за останні роки Фінляндія змогла створити значний арсенал, але вирішальним фактором є мотивація громадянського суспільства. "Україна виявилася надто жорстким шматком, щоб Росія змогла його пережувати. З Фінляндією буде так само", сказав Ківінен. Він також підкреслив, що навіть після вступу до НАТО основна відповідальність за оборону територій Фінляндії лежатиме на самих фінах, як це було раніше. Раніше ми розповідали,чому Україні вигідне членство Фінляндії та Швеції в НАТО. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Фінляндія готова до війни з Росією у разі нападу – командувач силами оборони

Читать на русском
Фінляндія готова до війни з Росією у разі нападу – командувач силами оборони

Протягом останніх десятиліть країна готувалась до нападу з боку рф

Збройні сили Фінляндії готові до війни з росією у випадку, якщо російські війська вирішать піти в атаку. Протягом останніх десятиліть країна готувалась до нападу з боку рф. 

Про це заявив командувач Силами оборони Фінляндії генерал Тімо Ківінен, передає Інформатор з посиланням на агентство Reuters

 

"Ми планомірно розвивали нашу військову оборону саме для того виду бойових дій, який ведеться там (в Україні, – ред.), із масованим застосуванням вогневої потужності, бронетехніки, а також авіації", – сказав Ківівен.

Командувач фінськими силами оборони додав, що за останні роки Фінляндія змогла створити значний арсенал, але вирішальним фактором є мотивація громадянського суспільства.

"Україна виявилася надто жорстким шматком, щоб Росія змогла його пережувати. З Фінляндією буде так само", – сказав Ківінен.

Він також підкреслив, що навіть після вступу до НАТО основна відповідальність за оборону територій Фінляндії лежатиме на самих фінах, як це було раніше.

Раніше ми розповідали, чому Україні вигідне членство Фінляндії та Швеції в НАТО

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.