Головна
Світ
10:15, 23 Червня
Информатор UA

Интро

Опитування показало, що німці також не квапляться повертатися до нормальних відносин з рф навіть після закінчення війни росії проти України. Про це свідчить опитування, оприлюднене на ресурсі Spiegel, передає Інформатор. Більшість жителів Німеччини впевнені, що відносини рф з їхньою країною назавжди зіпсовані. Усе через агресію проти України. Опитування на цю тему проводив інститут громадської думки Forsa на замовлення журналу International Politik. 71% опитаних вважають, що повернутися до відносин, які були у росії та Німеччини до початку війни просто неможливо, поки рашистів веде путін. Наразі про дружність навіть ніхто й не говорить, а тільки про інтернаціональні нейтральні відносини. Навряд-чи росіяни коли-небудь зможуть подружитися з кимось, крім тих, хто готовий плясати під дудку путіна. У той же час, 24% жителів Німеччини все ж думають, що після закінчення війни проти України їхня країна зможе знову мати такі відносини з рф, як до повномасштабного вторгнення. Крім цього, у східній частині Німеччини 81% людей впевнені, що німецько-російські відносини вже повністю та безнадійно зіпсовані, і закінчення війни цьому не зарадить. На заході країни такої думки притримуються 69% опитаних. Нагадаємо, що Фінляндія готова до війни з Росією у разі нападу командувач силами оборони. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Більшість жителів Німеччини впевнені, що нормальні відносини з рф неможливі, поки путін має владу

Читать на русском
Більшість жителів Німеччини впевнені, що нормальні відносини з рф неможливі, поки путін має владу

Люди об’єктивно не хочуть мати справ з вбивцями та мародерами

Опитування показало, що німці також не квапляться повертатися до нормальних відносин з рф навіть після закінчення війни росії проти України. 

Про це свідчить опитування, оприлюднене на ресурсі Spiegel, – передає Інформатор.

Більшість жителів Німеччини впевнені, що відносини рф з їхньою країною назавжди зіпсовані. Усе через агресію проти України. Опитування на цю тему проводив інститут громадської думки Forsa на замовлення журналу International Politik. 

71% опитаних вважають, що повернутися до відносин, які були у росії та Німеччини до початку війни просто неможливо, поки рашистів веде путін. Наразі про дружність навіть ніхто й не говорить, а тільки про «звичайні» інтернаціональні нейтральні відносини. Навряд-чи росіяни коли-небудь зможуть подружитися з кимось, крім тих, хто готовий плясати під дудку путіна.

У той же час, 24% жителів Німеччини все ж думають, що після закінчення війни проти України їхня країна зможе знову мати такі відносини з рф, як до повномасштабного вторгнення. Крім цього, у східній частині Німеччини 81% людей впевнені, що німецько-російські відносини вже повністю та безнадійно зіпсовані, і закінчення війни цьому не зарадить. На заході країни такої думки притримуються 69% опитаних. 

Нагадаємо, що Фінляндія готова до війни з Росією у разі нападу – командувач силами оборони.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.