Головна
Україна
Політика
22:35, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

Німеччина надасть Україні додаткове озброєння для закріплення успіхів на фронті війни з росією. Зокрема, наша країна отримає ще дві системи залпового вогню Mars 2 та включно 200 ракет до них. Також у Німеччині розпочнеться навчання українських захисників.  Про це заявила міністр оборони Німеччини Крістіна Ламбрехт 15 вересня на конференції Бундесверу, передає Інформатор з посиланням на "Укрінформ". Вона підкреслила, що "це надихає – бачити яких успіхів Україна змогла досягти, в тому числі за допомогою німецьких озброєнь". "Хоробра та успішно проведена українськими військами операція вимагає, засвідчує, наскільки важливим є швидке надання подальших озброєнь. Тому ми прийняли рішення, що Німеччина поставить Україні ще дві системи залпового вогню Mars 2 та включно 200 ракет до них", - сказала Ламбрехт. Міністр також оголосила, що навчання українських військових розпочнеться ще у вересні. Крім того, Україна отримає ще 50 броньованих машин Dingo, які дуже добре зарекомендували себе на фронті. Транспортна машина загального захисту Dingo - це броньована аеромобільна озброєна колісна машина для патрулювання та розвідки. Допомога від Німеччини  На початку вересня Німеччина офіційно оголосила про виділення Україні ще 200 млн євро. Їх планується направити на програми підтримки внутрішніх переселенців. Проте, частину коштів можуть виділити й на інші потреби. Наприклад, гроші можуть піти на гранти ВПО для започаткування власної справи. Зокрема, проводити це хочуть в межах урядової програми єРобота. Це питання буде опрацьовувати українська команда з німецькою стороною.  Також ми розповідали, чи почне Німеччина знімати санкції з росії взимку.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Міноборони Німеччини запевняють, що Україна отримає додаткове озброєння

Читать на русском

Серед іншого, розпочнеться навчання військових ЗСУ

Читать на русском
У Міноборони Німеччини запевняють, що Україна отримає додаткове озброєння

Серед іншого, розпочнеться навчання військових ЗСУ

Німеччина надасть Україні додаткове озброєння для закріплення успіхів на фронті війни з росією. Зокрема, наша країна отримає ще дві системи залпового вогню Mars 2 та включно 200 ракет до них. Також у Німеччині розпочнеться навчання українських захисників. 

Про це заявила міністр оборони Німеччини Крістіна Ламбрехт 15 вересня на конференції Бундесверу, передає Інформатор з посиланням на "Укрінформ".

Вона підкреслила, що "це надихає – бачити яких успіхів Україна змогла досягти, в тому числі за допомогою німецьких озброєнь".

"Хоробра та успішно проведена українськими військами операція вимагає, засвідчує, наскільки важливим є швидке надання подальших озброєнь. Тому ми прийняли рішення, що Німеччина поставить Україні ще дві системи залпового вогню Mars 2 та включно 200 ракет до них", - сказала Ламбрехт.

Міністр також оголосила, що навчання українських військових розпочнеться ще у вересні.

Крім того, Україна отримає ще 50 броньованих машин Dingo, які дуже добре зарекомендували себе на фронті. Транспортна машина загального захисту Dingo - це броньована аеромобільна озброєна колісна машина для патрулювання та розвідки.

Допомога від Німеччини 

На початку вересня Німеччина офіційно оголосила про виділення Україні ще 200 млн євро. Їх планується направити на програми підтримки внутрішніх переселенців. Проте, частину коштів можуть виділити й на інші потреби.

Наприклад, гроші можуть піти на гранти ВПО для започаткування власної справи. Зокрема, проводити це хочуть в межах урядової програми єРобота. Це питання буде опрацьовувати українська команда з німецькою стороною. 

Також ми розповідали, чи почне Німеччина знімати санкції з росії взимку

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.