Чи почне Німеччина знімати санкції з росії взимку

Читать на русском

Бербок дала обіцянку українцям, що країну будуть підтримувати

Читать на русском
Чи почне Німеччина знімати санкції з росії взимку

Бербок дала обіцянку українцям, що країну будуть підтримувати

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок пообіцяла, що ФРН не зніматиме санкції з росії до кінця війни. Німеччина підтримуватиме Україну доти, доки це буде необхідно. Навіть якщо це буде важко для німецьких політиків. 

Як передає Інформатор, про це вона сказала на Forum 2000 у Празі 31 серпня.

Вона зазначила, що санкції взимку продовжаться. 

"Якщо я обіцяю людям в Україні, що ми підтримуватимемо їх стільки, скільки ми будемо їм потрібні, я хочу виконати свою обіцянку. Незважаючи на те, що думають мої німецькі виборці, я хочу її виконати. Санкції продовжаться, зокрема і взимку, навіть якщо це буде дуже складно для політиків", - заявила Бербок.

Нагадаємо, у Празі міністри оборони країн-членів Європейського Союзу під час неформального дводенного саміту ухвалили військову допомогу Україні. Також обговорили можливі обмеження в’їзду до ЄС для громадян росії

Також ми писали, що в Україні створили робочу групу, яка прискорюватиме санкції проти росії. Основні завдання групи — санкції проти ядерних терористів, військових злочинців та арешт на користь України мільярдних російських статків.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.