У Міненерго повідомляють про знеструмлення в низці регіонів 26 грудня - деталі

Аварійні бригади працюють над поверненням енергопостачання

Міненерго
Станом на 26 грудня в Україні знеструмлено 52 населених пункти

В Україні станом на 26 грудня внаслідок негоди знеструмлено 52 населених пункти, найбільше в Донецькій, Тернопільській і Хмельницькій областях. Обмеження електропостачання не застосовується. Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована.

Як розповіли у Міненерго, у Донецькій області через негоду залишаються без електропостачання 16 населених пунктів. За добу заживили 11 населених пунктів (25,7 тисячі точок обліку). В результаті бойових дій без світла - близько 128 тисяч споживачів у 148 населених пунктах. Працюють 73 аварійно-відновлювальні бригади, 91 одиниця техніки.

Хмельницька та Тернопільська області 

У результаті несприятливих метеоумов без світла 16 населених пунктів Хмельниччини – 1,8 тисячі споживачів. У Тернопільській області внаслідок негоди знеструмлено 14 населених пунктів – 1,1 тисячі клієнтів.

Харківщина

Через негоду залишаються без світла 4 населених пункти – 173 абоненти. За добу заживили 305 споживачів. У результаті бойових дій без напруги близько 16 тисяч точок обліку. Наразі відбувається огляд нових пошкоджень у трьох громадах.

Сумщина

Внаслідок несприятливих погодних умов без напруги 2 населених пункти (72 споживачі). Всього без світла 56 населених пунктів – 2,2 тисячі абонентів.

Дніпропетровська та Запорізька області 

Внаслідок бойових дій без світла 3 споживачі, через технічні причини – 34 абоненти Дніпропетровщини. У Запорізькій області через технічні причини знеструмлено 4 населених пункти (1,3 тисячі абонентів). За добу підключено 2,5 тисячі споживачів. В результаті обстрілів залишається без світла 63 населених пункти (5,6 тисячі точок обліку).

Херсонщина та Чернігівщина

У Херсоні заживили 361 споживача, однак після нового обстрілу знеструмлено майже 500 клієнтів. Всього в місті без світла – 4,9 тисячі абонентів. В області без напруги 45 населених пунктів – 26,4 тисячі точок обліку. У результаті бойових дій знеструмлено 22 населених пункти (майже 2 тисячі точок обліку), через технічні причини – 4 населених пункти, 115 абонентів.

У Дніпрі триває фотовиставка про найскладнішу зиму в історії України

В Дніпровському художньому музеї представлені роботи відомих українських фотографів, які задокументували події зими 2022/2023. Під час масових відключень світла українці навчились налагоджувати побут, продовжували працювати та допомагати один одному. Саме про цей період розповідають світлини митців – Михайла Палінчака, Сергія Моргунова, Саши Маслова, Поліни Полікарпової, Мстислава Чернова, Сергія Рістенка, Сергія Коровайного та інших.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити